Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ)

Interim adviseur leren & ontwikkelen

Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ)

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Het CIZ stapt over op een nieuw zaaksysteem. De overstap naar het nieuwe zaaksysteem is een grote verandering voor alle medewerkers. Er ligt een opleidingsplan waarbij het leerproces is afgestemd op de gebruiker, intern én extern.
Als adviseur Leren & Ontwikkelen ben je onderdeel van een multidisciplinaire projectgroep die zich richt op de adoptie, communicatie en opleidingen van het nieuwe zaaksysteem. Binnen dit project ben jij dé L&O expert en sparringpartner: je adviseert de organisatie over leer- en veranderkundige vraagstukken en vertaalt deze naar concrete opleidingsactiviteiten ter ondersteuning van een goede implementatie van het zaaksysteem.
Je combineert je visie op leren met projectmatig werken en hebt een scherp oog voor wat er nodig is om de organisatie mee te nemen in deze verandering.

Gewenste kennis en vaardigheden
•    Je bent nauwkeurig, proactief en op zoek naar de vraag achter de vraag.
•    Je bent ervaren met het implementeren van een opleidingskundig verandertraject (harde eis).
•    Je hebt kennis van het vakgebied Leren & Ontwikkelen en bent up to date wat betreft de ontwikkelingen.
•    Je hebt HBO werk- en denkniveau in de richting van Bestuurskunde, Veranderkunde, Sociologie, Opleidingskunde, Onderwijskunde of vergelijkbaar.
•    Je hebt minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in een soortgelijke organisatie.
•    Je hebt organisatiesensitiviteit en weet je te bewegen in een politiek gevoelige omgeving.
•    Je kunt jouw eigen visie op een lerende organisatie goed uitdragen in de samenwerking met anderen.
•    Je houdt het opleidingsplan en de visie op leren scherp bij alles wat je doet en bewaakt de scope op het gebied van opleiden binnen het project.
•    Je kunt zowel strategisch denken als operationeel handelen.
•    Je kunt je gemakkelijk inleven in verschillende doelgroepen en bent creatief in het bedenken en realiseren van leeroplossingen samen met jou L&O collega’s.
•    Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en schrijft kort, bondig en actief.



Aanvullende informatie
Wanneer u bij ons als leverancier een professional aanbiedt en deze wordt geplaatst, hebben we informatie van u als contractpartij nodig, onder andere met betrekking tot de Wet keten- en inlenersaansprakelijkheid.
De ‘WKA’ heeft als doel om misbruik te voorkomen bij de afdracht van loonheffingen bij alle schakels in de keten; van leverancier tot opdrachtgever.
Wij dekken deze risico’s voor onze opdrachtgevers af middels een geblokkeerde rekening, de G-rekening.
Dit is een rekening waarop een gedeelte van het factuurbedrag wordt gestort en waarvan u de loonheffingen en BTW kunt betalen aan de Belastingdienst.
Het af te storten % hangt ervan af of u een SNA-certificering (NEN-4400-1 of NEN-4400-2) heeft of niet en of uw bedrijf in Nederland of daarbuiten is gevestigd. De G-rekening kunt u aanvragen bij de Belastingdienst.
Indien u geen G-rekening kunt krijgen (en u kunt hier bewijs van de Belastingdienst van overleggen) dan heeft u ook de mogelijkheid elk kwartaal een accountantsverklaring (assurance report inzake inlening personeel) aan te leveren.
Hierin zal een gecertificeerd accountant (AA of RA) een verklaring afgeven over de juistheid, volledigheid en tijdigheid van de afdrachten. Let wel, de kosten voor deze verklaring komen voor uw eigen rekening.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Je bent ervaren met het implementeren van een opleidingskundig verandertraject (harde eis).
  • Je hebt HBO werk- en denkniveau in de richting van Bestuurskunde, Veranderkunde, Sociologie, Opleidingskunde, Onderwijskunde of vergelijkbaar.
  • Je hebt een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal en schrijft kort, bondig en actief.
  • Je hebt minimaal 3 tot 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie, bij voorkeur in een soortgelijke organisatie.

De Wensen

  • Je hebt kennis van het vakgebied Leren & Ontwikkelen en bent up to date wat betreft de ontwikkelingen.
  • Je bent nauwkeurig, proactief en op zoek naar de vraag achter de vraag.
  • Je kunt zowel strategisch denken als operationeel handelen.
  • Je kunt je gemakkelijk inleven in verschillende doelgroepen en bent creatief in het bedenken en realiseren van leeroplossingen samen met jou L&O collega’s.
  • Je kunt jouw eigen visie op een lerende organisatie goed uitdragen in de samenwerking met anderen.
  • Je houdt het opleidingsplan en de visie op leren scherp bij alles wat je doet en bewaakt de scope op het gebied van opleiden binnen het project.
  • Je hebt organisatiesensitiviteit en weet je te bewegen in een politiek gevoelige omgeving.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
22 juli 2025 om 10:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox