Het Kadaster
max €125 per uur
Gelderland
36 uur per week
03 augustus 2020
31 juli 2021
Omschrijving Kadaster IT
Waar loopt de grens tussen uw tuin en die van uw buurman? En welk vastgoed is van wie? Het Kadaster registreert van al het vastgoed (grond en gebouwen) in Nederland wie welke rechten heeft. We hebben heel veel data over alles onder, op en boven de grond en willen maximale waarde halen uit deze data. Naast onze wettelijke taak, beheert het Kadaster ook voorzieningen van andere organisaties, de Landelijke Voorzieningen. Zo beheren wij onder andere de WOZ Landelijke Voorziening en de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG): alle adressen en gebouwen in Nederland, zoals bouwjaar, oppervlakte, gebruiksdoel en locatie op de kaart.
Binnen Kadaster IT werken we met Scrum en DevOps en zijn de teams integraal verantwoordelijk voor de volledige technische dienstverlening, van idee tot productie. Vanuit een dynamische omgeving bieden wij een informele werksfeer. Soms werkt het beter om even je zinnen te verzetten en kan je met je teamgenoten een potje tafeltennis spelen, gamen of met de 3D printer een ontwerp realiseren. Ook hebben we een innovation hub om in een andere sfeer samen te werken. Daarnaast kan je in overleg met je team vanuit huis werken.
Omdat het Kadaster innovatie hoog in het vaandel heeft staan wordt er 1x per maand een Innovation Friday georganiseerd waarin nieuwe, veelbelovende technieken worden uitgeprobeerd en worden er regelmatig “Taco” sessies gehouden waarin kennis wordt gedeeld.
Omschrijving Unit waarbinnen de medewerker te werk wordt gesteld:
Binnen de directie IT bevindt zich de unit Generiek. Deze unit is o.a. verantwoordelijk voor de service delivery van alle IT4IT diensten. De unit is verdeelt in meerdere scrumteams die elk hun eigen aandachtsgebied hebben.
De scrumteams zijn, Cybersecurity, Werkplek, Identity & Access Management, O365, Cloud PlatformTeam, Ontwikkel Support Team en Toegangsdienstem.
Verantwoordelijkheden
Voor de ondersteuning en achtervang van het Identity & Access Management (IAM) Team is Kadaster op zoek naar twee IAM Consultants die zowel kwalitatief als kwantitatief capaciteit kunnen leveren voor de volgende expertise gebieden:
De consultants zijn inzetbaar voor een flexibel aantal uren, tussen de 0 en 36 uur per week.
De behoefte aan flexibele inzet is er omdat de opdrachtenstroom niet constant is. Het Kadaster verwacht historisch gezien 1000 uur per jaar flexibel af te nemen, maar afhankelijk van ontwikkelingen bij het Kadaster kan dit in het contractjaar naar boven of beneden afwijken. De leverancier kan op basis van de afgegeven cijfers geen rechten ontlenen.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox