gemeente Nieuwegein
geen max tarief
Utrecht
20 uur per week
19 maart 2021
19 december 2021
Nieuwegein
Nieuwegein is een jonge, levendige stad met historische accenten. Een complete stad met veel ruimte en groen, uitstekende voorzieningen en moderne woningen. Nieuwegein ligt centraal gelegen en heeft eigen aansluitingen op de doorgaande autowegen A27, A2 en A12 en beschikt over efficiënt openbaar vervoer, waaronder een sneltramverbinding met de buurgemeenten IJsselstein en Utrecht. Nieuwegein is een stad die nú leeft én denkt aan de toekomst.
De Utrechtse regio doet het goed en dat leidt op dit moment aan een toename aan ruimtelijke projecten en initiatieven in Nieuwegein. De gemeente heeft de ambities om onder andere de komende jaren circa 5000 woningen te willen realiseren met hoge ambities op het gebied van ruimtelijke kwaliteit en duurzaamheid.
De gemeentelijke organisatie is informeel en ambitieus. Met circa 550 medewerkers wordt gewerkt aan een toekomstbestendige en bedrijvige stad. Het prachtige, moderne en lichte Stadshuis staat in het levendige centrum van Nieuwegein met volop winkels in de buurt.
De lijnen in de organisatie zijn kort, er is een informele werksfeer en er is volop ruimte voor nieuwe ideeën en eigen initiatief. De bedoeling van de organisatie is om bij te dragen aan een bloeiende Nieuwegeinse samenleving.
Bij de afdeling Ruimtelijk Domein werken ruim 70 professionals enthousiast aan het mooier, duurzamer en beter maken van onze stad. De uitdagingen zijn groot en divers. Er werken gemotiveerde collega’s van jong tot oud. De afdeling bestaat uit twee teams: Beleid en advisering en Projecten en accountmanagement. Jij komt te werken bij het eerstgenoemde team.
Opdracht
Als functioneel beheerder/ projectmedewerker Rx.Mission werk je aan de implementatie van ons nieuwe VTH systeem. Op dit moment gebruiken we met Squit XO als VTH systeem en we stappen met de komst van de Omgevingswet over op Rx.Mission. Het is een grote opgave waar veel medewerkers van de gemeente effecten van ondervinden. Je zal dan ook met mensen van verschillende afdelingen en met verschillende achtergronden samenwerken. Op dit moment werken ca. 100 medewerkers van 4 verschillende afdelingen met het VTH systeem.
Bij de overstap van Squit XO naar Rx.Mission komen verschillende werkzaamheden kijken. Je zal gedeeltelijk samen optrekken met onze functioneel applicatiebeheerder, vooral daar waar het gaat om het maken en inrichten van sjablonen en processen in Rx.Mission.
Wat zoeken we?
Wij zoeken een functioneel beheerder/projectmedewerker Rx.Mission met ervaring met VTH systemen (Squit XO is een pré) die ons helpt bij de overgang van Squit XO naar ons nieuwe VTH systeem Rx.Mission. Iemand die initiatief neemt en goed kan schakelen tussen verschillende werkzaamheden.
De werkzaamheden van de functioneel beheerder/ projectmedewerker omvatten onder andere:
Daarnaast kan je, vooral aan de start van het project, gevraagd worden mee te denken bij/ meewerken aan:
Waar nodig vragen we je flexibel in te spelen op mogelijke aanvullende/ andere werkzaamheden.
Competenties
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox