Gemeente Breda

Functioneel beheerder financiën

Gemeente Breda

De opdracht­omschrijving

Functioneel Beheerder Financien

Versterk jij de (digitale) samenwerking binnen de Gemeente? Binnen de gemeente liggen op dit moment grote automatiseringsvraagstukken. Om deze goed in te kunnen vullen hebben we mensen nodig die processen doorzien en ook advies kunnen geven over de juiste oplossing. Als functioneel beheerder richt je processen in en beheer je deze processen. Je doet alles om je (interne) klanten van de beste service te voorzien.
Wat ga je doen?

  • Je organiseert en voert het beheer van applicaties efficiënt uit.
  • Je zoekt verbinding met beheerders van gekoppelde applicaties, leveranciers en gebruikers.
  • Je werkt zelfstandig aan complexe ontwikkelingen van tactische aard en maakt impactanalyses.
  • Je helpt gebruikersgericht met het verduidelijken van vragen en vertaalt deze naar oplossingen.
  • Je coördineert, plant en begeleidt acceptatietesten voor de beheerde applicaties binnen de afdeling.
  • Je zorgt voor afstemming en samenwerking met andere (sub)teams binnen de gemeente op het gebied van acceptatietesten.
  • Je adviseert het management over de ontwikkeling, aanschaf en inrichting van systemen en koppelingen.
  • Je toont eigenaarschap, zoekt creatieve oplossingen en doet verbetervoorstellen voor gebruikers.


Wat vragen wij?
De collega die we zoeken is iemand die het voortouw neemt en bij wie het werken met applicaties, processen en mensen in het bloed zit. In een dynamische omgeving beschik je over een helicopterview en kijk je verder dan je eigen takenpakket. Wij zoeken een echte teamplayer die veel energie steekt in samenwerking (met gebruikers) en delen van kennis. 

Wie zijn wij?

Team Functioneel & Applicatiebeheer is onderdeel van de afdeling Regie, Data & Informatie. Ons team van beheerders (60 personen) werkt over alle grenzen van de verschillende organisatieonderdelen van de gemeente heen. Wij zorgen voor de continuïteit en kwaliteit van de (kern)applicaties en de integratie van de systemen. Het is een enorme uitdaging, maar wij doen het met veel enthousiasme! Op onze afdeling staat iedereen voor elkaar klaar en geloven we in dat vele handen licht werk maken.
Lees meer over de Gemeente Breda

De Eisen

  • De Gemeente Breda volgt de Wet Normering Topinkomens. Het algemeen bezoldigingsmaximum voor het jaar 2024 is vastgesteld op € 233.000. Voor de topfunctionarissen zonder dienstbetrekking is de hoogte van het bezoldigingsmaximum gekoppeld aan de duur van de functievervulling in kalendermaanden. De eerste twaalf kalendermaanden mag de bezoldiging niet meer bedragen dan de som van € 30.800 per maand voor de eerste zes maanden en € 23.400 per maand voor de volgende zes maanden waarin de functie wordt vervuld. Het maximumuurtarief bedraagt vanaf 2024 voor de eerste twaalf kalendermaanden € 221. Bevestigt u hierbij dat met het tarief dat u gedurende de opdracht hanteert deze norm niet overschrijdt? NB: Mocht gedurende de looptijd van de opdracht deze norm overschreden (dreigen te) worden, dan is opdrachtgever gerechtigd de opdracht per direct eenzijdig te ontbinden.
  • Kandidaat gaat ermee akkoord dat hij/zij op dinsdag fysiek op het stadskantoor werkzaam is.
  • Uw kandidaat heeft minimaal 2 jaar ervaring als functioneel of applicatiebeheerder. Dit moet blijken uit het cv.
  • De wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) reguleert de inzet van zzp’ers. Vanwege de aard en inhoud van de opdracht is het niet mogelijk hierop een zzp’er te laten starten. Geïnteresseerde zzp’ers kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan. Met uw inschrijving verklaart u dat uw kandidaat in loondienst gedetacheerd wordt. NB: Indien u zich als zzp’er laat detacheren via uw eigen BV, dan dient u op verzoek per ommegaande de volgende bewijsstukken te kunnen overleggen: Geldig Uittreksel KvK van de BV; een arbeidsovereenkomst waaruit duidelijk moet worden dat de BV aan alle werkgeversverplichtingen voldoet en dat u als zzp’er maandelijks loon uitgekeerd krijgt vanuit de BV; een individuele verklaring vanuit Belastingdienst, waarmee verklaard wordt dat er een arbeidsrelatie tussen de ZZP BV en de werknemer/bestuurder van de ZZP BV bestaat.

De Wensen

  • Uw kandidaat heeft bij voorkeur kennis van Key2Financien (softwarepakket) of ERPx. Uit het cv blijkt wel financieel pakket het betreft.
  • Uw kandidaat heeft bij voorkeur meer dan 2 jaar ervaring als functioneel of applicatiebeheerder. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek. - Je beschikt over sterke communicatieve en sociale vaardigheden. - Je hebt een goed ontwikkeld probleemoplossend en analytisch vermogen. - Je neemt initiatief en bent doortastend. - Je bent enthousiast en gedreven, en vindt het leuk om je kennis te delen. - Je kunt procesvraagstukken vertalen naar functionele inrichtingen en andersom. De week van 2-6 juni is gereserveerd voor persoonlijke gesprekken. Wij verzoeken u (uw kandidaat) vriendelijk hier reeds rekening mee te houden.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
30 mei 2025 om 06:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox