Gemeente Zeist

Functioneel beheerder burgerzaken

Gemeente Zeist

De opdracht­omschrijving

Organisatie
De gemeente Zeist is een moderne werkgever met medewerkers die betrokken en vooral zichzelf zijn. We werken op basis van onze kernwaarden ‘vertrouwen, kracht en nabijheid’. De werksfeer is open en prettig en onze cultuur is informeel. Met zo’n 400 collega’s werken we voor en met ongeveer 67.000 inwoners. Daardoor is het niet te massaal, zijn de lijnen kort en de mogelijkheden groot. Als organisatie willen we op de hoogte zijn van wat er in de samenleving speelt en daar flexibel op inspelen. We juichen het toe als je daaraan je eigen perspectief en waarde toevoegt en verwelkomen dus iedereen met de juiste ervaring en eigenschappen voor de functie. Waar je wieg ook heeft gestaan, wat ook je achtergrond, levensstijl of geloof is, of je nou topsporter bent of een beperking hebt, of allebei, als je je herkent in het profiel, solliciteer!    

In Zeist werk je vanuit je eigen verantwoordelijkheid en word je ondersteund door de organisatie, zodat je als mens en als professional blijft groeien. We zijn niet op zoek naar een perfecte medewerker, maar iemand die zijn kwaliteiten, rafelrandjes én zelfkennis wil inzetten om met humor en lef uitdagingen te lijf te gaan.   

Team
Informatievoorziening

Opdracht
De komende periode neem je het volledige functioneel beheer van Key2Burgerzaken,Centric Burgerzaken, Centric e-Diensten en alle overige gekoppelde systemen en koppelingen op je. Je gaat aan de slag met het doelmatig onderhouden van deze applicaties binnen de gemeente Zeist. Je beheert proactief de applicatie, pakt incidenten en meldingen op, richt de processen in en zorgt ervoor dat een en ander soepel verloopt. Je beoordeeld en test updates, houdt documentatie bij en zorgt ervoor dat alle regelgeving en wetgeving juist in de systemen zijn geïmplementeerd. Om dit te realiseren ben je actief betrokken en neemt verantwoordelijkheid. Kortom, je neemt het volledige applicatiebeheer van A tot Z voor je rekening.

Competenties
- Pro-actief;
- Communicatief sterk;
- In staat verbinding te maken met business;
- Zelfstandig kunnen werken, maar ook team speler;
- Energievol en enthousiast;
- Denken in mogelijkheden.

CV-eisen
Maximaal 3 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr
Is hybride werken mogelijk:  ja

Planning
De gesprekken bij de gemeente zijn gepland op woensdag 8 januari 2025, vanaf 12:00 uur. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op dinsdag 7 januari 2025 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze aanvraag.

De Eisen

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo-bachelor niveau;
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar als functioneel beheerder van Key2Burgerzaken, Centric Burgerzaken en Centric e-Diensten;
  • Aantoonbare werkervaring binnen een gemeente;

De Wensen

  • Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 10 jaar als functioneel beheerder Key2Burgerzaken,Centric Burgerzaken, Centric e-Diensten;
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als functioneel beheerder binnen een gemeente;
  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de richting van IT;
  • Aantoonbare werkrvaring met het implementeren en inrichten van een Burgerzaken applactie bij een gemeente;
  • Uurtarief maximaal €90,- exclusief BTW / Inclusief reiskosten woon-werk en fee Flextender;
  • Uiterlijk beschikbaar per 15 januari 2025.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox