Wij zoeken een ervaren Functioneel Applicatiebeheerder voor het beheer en de verdere ontwikkeling van onze Symantec PAM-omgeving. De nadruk ligt op het functioneel beheer van PAM, het aansluiten van applicaties en het optimaliseren van processen rondom privileged access management.
- Functioneel beheer van de Symantec PAM-oplossing.
- Configureren, testen en implementeren van wijzigingen.
- Afhandelen van incidenten en ondersteunen van gebruikers.
- Realiseren en beheren van koppelingen tussen PAM en applicaties.
- Afstemmen met applicatie-eigenaren, leveranciers en beheerteams.
- Opstellen en onderhouden van documentatie.
- Bijdragen aan compliance-, audit- en security-vraagstukken.
Doel van de opdracht: het waarborgen van een stabiele PAM-omgeving en het efficiënt aansluiten van applicaties op het privileged access management landschap.
Over de klant: UWV heeft eisen m.b.t. compliance documenten:
- Doorleen niet toegestaan
- Kandidaat mag afgelopen 12 maanden niet een dienstverband bij UWV hebben gehad
- Kandidaat mag maximaal 4 jaar gedetacheerd zijn geweest bij UWV, daarna geldt een onderbreking van minimaal 12 maanden voordat kandidaat opnieuw mag worden aangeboden
- Kandidaat mag geen Directeur-grootaandeelhouder (DGA) zijn
- Kandidaat mag niet middels een declarabele uren B.V. (waaronder o.a. Uniforce, Zelfpro en vrije werkers) bij het UWV werken
- G-rekening moet aanwezig zijn
- WAADI registratie verplicht
- Deta-vast aanvragen maken geen onderdeel uit van dit contract en worden niet via Circle8 gefaciliteerd
Het UWV heeft eisen met betrekking tot acceptatie van CV's:
- CV aanleveren in Word (Let op! maximaal 7 pagina's)
- Motiveer waarom jij aan de eisen voldoet
- Puntsgewijze argumentatie voor zowel wensen als eisen
- Geen tarief vermelden in het CV
- CV zonder foto en adres, wel met woonplaats aanleveren
- Geen geboortedatum
- Geen persoonsgegevens alleen voor- & achternaam + woonplaats
Let op: deze rol wordt uitgevoerd onder leiding en toezicht. Hierdoor is invulling op zzp-basis niet mogelijk in verband met de wet DBA.