Veiligheidsregio Utrecht

Coördinator Online Communicatiemiddelen

Veiligheidsregio Utrecht

De opdracht­omschrijving

Organisatie
Uw veiligheid, Ons werk
Veiligheidsregio Utrecht is een samenwerkingsverband van en voor de 26 Utrechtse gemeenten. Wij zorgen elke dag voor de veiligheid van alle mensen die in de regio wonen en verblijven. Dat doen wij met onze centralisten op de 112-meldkamer, onze brandweermensen en onze collega’s va risicobeheersing, crisisbeheersing en de geneeskundige hulpverleningsorganisatie in de regio.

Wij zijn er voor de mensen in de samenleving, die rekenen op onze professionaliteit. Onze ambitie is om dat met onze partners steeds beter te doen.

Opdracht
De VRU heeft de ambitie om meer gezien te worden als innovatieve en flexibele organisatie die goed op haar kerntaken is voorbereid: brandweerzorg en crisisbeheersing. In- en externe communicatie over de dienstverlening is daarbij zeer belangrijk. De VRU heeft een online strategie ontwikkeld die nu uitgevoerd moet gaan worden.

We zoeken een tijdelijke coördinator die veel ervaring heeft met het realiseren van online producten zoals websites. Aanbestedingen maken onderdeel uit van de opdracht.

Je maakt onderdeel uit van het team Communicatie van de VRU en rapporteert direct aan de manager Communicatie/directiewoordvoerder.

Werkzaamheden

  • Het (mede) ontwikkelen, realiseren en inrichten van diverse websites voor de VRU:
    • Corporate website vru.nl;
    • Risico- en crisiscommunicatie platform (via website vru.nl);
    • Extranet voor diverse stakeholders van de VRU;
    • Vernieuwen intranet.
  • Implementatie van deze websites:
    • Aanbesteding verrichten (i.s.m. Inkoop van de VRU);
    • Draagvlak creëren in- en extern (afhankelijk van de website);
    • Introductie bij doelgroepen;
    • Opleiding en training begeleiden.

Competenties

  • Zelfstandig;
  • Projectmatig;
  • Flexibel;
  • Klant- en resultaatgericht;
  • Uitstekende contactuele en communicatieve vaardigheden;
  • Academisch werk- en denkniveau.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau in de richting van Communicatie
  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met het realiseren van websites en platforms
  • Per direct beschikbaar voor minimaal 6 maanden
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.

De Wensen

  • Minimaal 5 jaar aantoonbare kennis van en werkervaring met het coördineren, ontwikkelen en live brengen van websites en platforms in de afgelopen 8 jaar
  • Aantoonbare werkervaring met het vertalen van een inhoudelijke communicatiestrategie naar online content (benoem dit duidelijk in het cv.)
  • Aantoonbare kennis van en werkervaring met aanbestedingen op het gebied van websites voor overheidsinstellingen (benoem dit duidelijk in het cv.)

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox