Gemeente Geertruidenberg

Back office medewerker burgerzaken

Gemeente Geertruidenberg

De opdracht­omschrijving

Back-officemedewerker burgerzaken 36 uur p/w
 
Kandidaat die we zoeken?

Wij zijn een enthousiast team van 6 professionals dat een net zo enthousiaste collega zoekt, die breed inzetbaar is. Wij zijn op zoek naar jou als je:

  • een HBO werk- en denkniveau hebt;
  • minimaal 5 jaar werkervaring hebt, liefst bij een gemeente.


Wat gaat kandidaat doen?

Als Brp-specialist ga je je bezighouden met het waarborgen van de kwaliteit van de Brp. Voor deze functie zijn we specifiek op zoek naar een kandidaat met ervaring in het vakgebied die een soortgelijke functie bij een andere gemeente heeft vervuld.

- je ondersteunt de collega’s en beantwoordt complexe (telefonische) vragen van inwoners
- je voert het bureauonderzoek voor adresonderzoeken uit, en maakt het dossier op orde
- je voert hercontroles briefadressen uit
- je werkt onderzoeken op persoonslijsten af
- je controleert en verwerkt brondocumenten
- je ondersteunt bij de zelfevaluatie
- je controleert mutaties van andere collega’s
- je behandelt naturalisatieverzoeken
- je hebt kennis/ervaring met de burgerlijke stand en IPR

Gesprekken staan gepland voor maandag 22 juni 2026

De Eisen

  • Uw kandidaat heeft minimaal een afgeronde HBO-opleiding. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft minimaal 5 jaar ervaring als Back office medewerker Burgerzaken. Dit moet blijken uit het cv.
  • Startdatum is maandag 3 augustus 2026
  • Uw kandidaat heeft ervaring met onderstaande taken: - je ondersteunt de collega’s en beantwoordt complexe (telefonische) vragen van inwoners - je werkt onderzoeken op persoonslijsten af - je controleert en verwerkt brondocumenten - je ondersteunt bij de zelfevaluatie - je controleert mutaties van andere collega’s - je behandelt complexe aanvragen en ondersteunt collega’s bij uitdagingen - je bent BRP-specialist: je adviseert bij complexe aanvragen op het gebied van BRP, IPR, nationaliteitwetgeving en naturalisaties en draagt zorg voor de juiste verwerking in de BRP van (complexe) mutaties - Burgerlijke stand Vorenstaande moet ook blijken uit cv.

De Wensen

  • Uw kandidaat heeft gewerkt met Centric Burgerzaken. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft gewerkt met Djuma. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat is beschikbaar voor 32-36 uur.
  • Het cv is voorzien van referenties of deze kunnen op aanvraag direct aangeleverd worden (dit moet op het cv worden vermeld).
  • Uw kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek. Goed in staat samen te werken, rustig, communicatief vaardig Maandag 22 juni is gereserveerd voor persoonlijke gesprekken. Wij verzoeken u (uw kandidaat) vriendelijk hier reeds rekening mee te houden.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
15 juni 2026 om 10:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox