
Stedin Groep
geen max tarief
Zuid-Holland
40 uur per week
01 mei 2026
31 oktober 2026
Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
Bij Stedin is het onze taak om te zorgen voor een betrouwbare energievoorziening. Nu en in de toekomst. Data en data science speelt daarbij een sleutelrol. Onze producten en diensten helpen de energietransitie waar te maken. Hoe we dat doen? Door slimme oplossingen te bedenken waar we gister niet aan dachten.
Onze data science producten dragen op allerlei manieren bij aan de energietransitie. Als Data / Machine Learning Engineer werk je nauw samen met de data scientists om deze producten te ontwikkelen, live te brengen en te onderhouden binnen ons Azure datalake platform. Ook heb je als Machine Learning Engineer bij Stedin alle vrijheid om jezelf én het team verder te ontwikkelen, creatief te zijn en nieuwe ideeën aan te dragen.
Hoe jouw dag als Data / ML Engineer eruit ziet bij Stedin?
Met een lekkere kop koffie of thee start je jouw dag bij de ‘daily standup’ met het team. Hier bespreek je kort waar je aan hebt gewerkt, wat je vandaag gaat doen en of er nog dingen zijn waar we elkaar bij kunnen helpen. Daarna ga je aan de slag. Loop je ergens tegenaan? Dan is er altijd een collega om even mee te sparren. Heb je iets moois gebouwd of bedacht? Dan is het altijd leuk om dat te delen met het team. Lunchen doe je in het bedrijfsrestaurant op de 18e verdieping, zo geniet je van je eigen of verse lunch en van het uitzicht over heel Rotterdam. Of je loopt even gezellig met je collega’s de stad in voor een wandeling.
Je werkt zowel zelfstandig als in samenwerking met je collega’s aan ‘usecases’ in twee wekelijkse sprints. Daarnaast zal je gevraagd worden je minder ervaren collega’s van kennis en kunde te voorzien, zowel inhoudelijk als op het vlak van plannen en gestructureerd werken. Zo faciliteer je de verdere groei van het team. Op het eind van je werkdag sta je in een paar stappen op station Blaak, zo ben je lekker snel weer thuis.
Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je bent ambitieus, professioneel en hebt een ondernemende instelling. Jij weet precies wat nodig is om optimale resultaten uit systemen en processen te halen en denkt in oplossingen. Je weet je collega's, zowel in het Nederlands en Engels, hierin mee te nemen. Wat jou verder onze nieuwe ML Engineer maakt?
Een goed team. Daar hoor je bij.
Je gaat werken bij het Data Office wat bestaat uit vier teams: Data Governance, Data Quality, Data Science & ML Engineering. Het ML Engineering team is een team met jonge, slimme mensen die stuk voor stuk een passie hebben voor MLops en data science. Er is een goede samenwerking tussen de data scientists en de ML engineers. Minstens 2 keer per week zitten we met zijn allen bij elkaar op kantoor. Ook organiseren we regelmatig activiteiten zoals teamuitjes, borrels of gaan we na werk samen sporten (met wie daar zin in heeft).
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox