Tilburg University

Adviseur Transitie naar een Logistiek Centrum & (Digitale) Postkamer

Tilburg University

De opdracht­omschrijving

Binnen onderhavige DAS-aanvraag zoeken we naar een ervaren adviseur Transitie naar een
Logistiek Centrum & (Digitale) Postkamer
Opdrachtomschrijving
Doel: Het Ontwikkelen en opstellen van een gedragen en integraal adviesrapport voor een
centraal aangestuurd logistiek centrum, inclusief toekomstbestendige en duurzame transitie voor
de postkamer.

Opdrachtgever:

divisie Facility Services - afdeling F&H De divisie Facility Services levert facilitaire- en vastgoed diensten, advies, beleid en services aan het College van Bestuur, medewerkers, studenten en gasten van Tilburg University. De belangrijkste taken van de divisie zijn vastgoedbeheer, campusontwikkeling, het aanbieden van sportvoorzieningen, inkoop & contractmanagement, evenementondersteuning, managementondersteuning, post & documentmanagement en het regisseren van schoonmaak, catering en beveiligingsdiensten. Kortom, het zo aantrekkelijk mogelijk maken van studeren, werken en verblijven op de campus. Binnen FS valt deze uitvraag onder de afdeling Facilities & Hospitality. De afdeling Facilities & Hospitality (F&H) heeft als belangrijkste taak om gebruikers van de campus de best mogelijk facilitaire voorzieningen te bieden. Onze medewerkers hebben vaak als eerste contact met onze studenten, medewerkers en gasten, waarbij wij een gastvrije uitstraling en ontzorgende aanpak heel belangrijk vinden. Binnen de afdeling F&H zijn een aantal teams opgenomen. Daarnaast kent de afdeling het team Services met de Servicedesk en (contract)management van facilitaire diensten, binnen dit onderdeel vallen schoonmaak, afvalinzameling, inrichting, verhuizingen, binnen beplanting, glasbewassing en ongediertebestrijding. Tot slot zijn ook de teams BHV, Postkamer & Logistieke dienstverlening en Congres en Event Support onderdeel van de afdeling.

Werkzaamheden
• Het inventarisatie van huidige processen en knelpunten
• Het opstellen van een gedragen adviesrapport strikt voor de organisatie
• Het bepalen van benodigde competenties en personele inzet
• Integratie van relevante verduurzamingsmogelijkheden binnen de transitie
• Het afstemmen met stakeholders
• De presentatie van het advies aan het management

Competenties

Hierbij is het van belang dat de kandidaat beschikt over de volgende competenties:

• Zelfstandigheid

• Resultaatgericht

• Organisatorische kwaliteiten

• Communicatieve vaardigheden

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Kandidaat beschikt over aantoonbare inhoudelijke kennis en ervaring van organisatie verandertrajecten.
  • Kandidaat beschikt over minimaal 3 jaar ervaring als adviseur in complexe organisaties, hieronder wordt verstaan een organisatie waarin maatschappelijke relevantie, uiteenlopende belangen en een complexe bedrijfsvoering een rol spelen.
  • Kandidaat beschikt over ervaring met facilitaire dienstverlening.
  • Kandidaat is flexibel inzetbaar qua uren en locatie.
  • Kandidaat is uiterlijk 1 december 2025 beschikbaar.
  • Kandidaat beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau.

De Wensen

  • Heeft kandidaat aantoonbare en relevante ervaring met logistieke veranderprocessen?
  • Heeft kandidaat aantoonbare en relevante ervaring met (digitale) postprocessen?
  • Heeft de kandidaat ervaring met het vervullen van de rol als adviseur in een overheidsorganisatie of hoger onderwijs?
  • Hoe lang heeft kandidaat aantoonbare ervaring als adviseur?

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
11 november 2025 om 11:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 10% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox