Gemeente Loon op Zand

Adviseur p&o

Gemeente Loon op Zand

De opdracht­omschrijving

Wat ga je doen? 

  • Opstellen van (bedrijf) eigen regelingen als uitwerking van cao afspraken of wet- en regelgeving;
  • Besluit gereed maken van de regelingen voor MT/B&W, inclusief advies/instemming aanvraag ondernemingsraad/lokaal overleg;

Concreet betekent dit dat je: 

  • Kennis hebt van actuele wet- en regelgeving en recente ontwikkelingen op het HR-vakgebied;
  • Wet- en regelgeving / arbeidsvoorwaarden kunt vertalen naar helder en toepasbare (bedrijfseigen) regelingen;
  • Arbeidsvoorwaarden regelingen kunt verhelderen, controleren op actualiteit en juridische houdbaarheid.

De Eisen

  • De wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) reguleert de inzet van zzp’ers. Vanwege de aard en inhoud van de opdracht is het niet mogelijk hierop een zzp’er te laten starten. Geïnteresseerde kandidaten kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan. Met uw inschrijving verklaart u dat uw kandidaat in loondienst gedetacheerd wordt.
  • Uw kandidaat heeft minimaal een afgeronde HBO opleiding. HRM, Juridisch of HEAO. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft ervaring als P&O adviseur bij een middelgrote gemeente. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft werkervaring op het gebied van opstellen (beleids)regels op het gebied van P&O binnen gemeenten.
  • Uw kandidaat heeft kennis en ervaring met cao-gemeenten
  • VOG adviseurs- en managersfunctie Om bij onze organisatie te komen werken stellen wij een verklaring omtrent gedrag verplicht. Met uw inschrijving verklaart u zo spoedig mogelijk na gunning van de opdracht een VOG (van de door u voorgestelde kandidaat) te uploaden in het digitaal dossier van de kandidaat in Flex West-Brabant. Het betreft een VOG met screeningsprofiel 11, 12, 21 en 22. De VOG mag niet ouder zijn dan 6 maanden. Let op: Als binnen een termijn van 3 weken geen geldige VOG wordt geüpload, wordt de urenregistratie van de ingehuurde medewerker geblokkeerd en behouden wij ons het recht voor de opdracht per direct te beëindigen.

De Wensen

  • Uw kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek. -Kort en bondig mondeling en schriftelijk kunnen formuleren Analytisch Oordeelsvorming Omgevingsbewust en organisatie sensitief Samenwerken en teamspeler Analytisch Omgevingsbewust en organisatie sensitief
  • Het cv is voorzien van referenties met betrekking tot ervaring (met contactgegevens) of deze kunnen op aanvraag direct aangeleverd worden (dit moet dan ook op de cv aangegeven zijn).

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
29 maart 2026 om 09:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox