gemeente Utrecht
max €125 per uur
Utrecht
36 uur per week
03 juli 2025
03 juli 2026
Utrecht heeft jou nodig!
Je komt te werken in het team Constructies en Spelen van de groep Wegen, Constructies en Installaties (WCI) en werk je met 35 betrokken en enthousiaste collega’s aan het beheren en onderhouden van onder meer (beweegbare) bruggen, kademuren en andere civiele constructies in de openbare ruimte.
Je wordt adviseur civiele constructies die verantwoordelijk is voor het maken van de beheerafweging voor onze civiele kunstwerken in de openbare ruimte van Utrecht.
Opdrachtomschrijving
• Beoordelen van objecten op basis van de technische staat (inspectieresultaten en aanvullende informatie) en op basis daarvan scenario’s ontwikkelen en passende onderhoudsmaatregelen opstellen.
• Adviseren aan de assetmanager over de beheerafweging per object op basis van inspectiegegevens.
• Het opstellen van opdrachtomschrijvingen t.b.v. het opstarten van projecten richting het ingenieursbureau.
• Je werkt met beheersystemen haalt per object basisinformatie, inspecties, conditiescores, risico’s, maatregelen uit het systeem t.b.v. de afweging van maatregelen.
Je werkt autonoom, waar mogelijk met eigen middelen en richt je werkzaamheden naar eigen inzicht in. De beoordeling van de werkzaamheden vindt plaats op basis van het resultaat van de werkzaamheden.
Resultaat van de opdracht
• Beheerafweging opstellen (advies t.a.v. dagelijks-, groot onderhoud of vervangingen en eventuele scenario’s) op basis van inspecties.
• Op basis van de beheerafweging opdrachten voor Stadsingenieurs schrijven.
• Inspectie en onderhoudsplannen voor de specials/bijzondere civiele kunstwerken
Goed om te weten:
Gesprekken zijn gepland op 2 juli. De manager neemt contact op indien je wordt uitgenodigd voor een gesprek. Dit gesprek kan of fysiek of digitaal plaatsvinden.
Het opvragen van referenties kan in een latere fase onderdeel zijn van de procedure.
De weging van de antwoorden op de vragen in de uitvraag bepaalt de rangorde van de offertes op basis van prijs en kwaliteit. Hierbij hanteren we een weging van circa 25% voor het geoffreerde tarief. De kwaliteit voor circa 75%.
Door de weging van de antwoorden op de vragen in de uitvraag wordt de rangorde van de offertes in prijs/kwaliteit bepaald. Alleen de 5 hoogst scorende offertes worden nader gewogen op de kwaliteit. Indien het aantal offertes de 10 niet overstijgt kunnen alle offertes nader op de kwaliteit beoordeeld worden.
Bij gebleken geschiktheid bestaat er een kans dat er nog een kandidaat uit deze procedure wordt aangenomen.
Wanneer de hierboven beschreven opdracht door omstandigheden niet binnen de voorziene periode kan worden afgerond behoudt Gemeente Utrecht zich in alle geval het recht voor de opdracht te verlengen tot het moment dat een zorgvuldige afronding en overdracht kan worden gerealiseerd.
De gemeente Utrecht behoudt zich het recht voor om gedurende de eerste 3 maanden na gunning, bij gebleken ongeschiktheid of tussentijdse beëindiging, de opdracht te gunnen aan de nummer 2 aanbieder of opvolgend.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox