Provincie Noord-Brabant
max €100 per uur
Noord-Brabant
36 uur per week
02 september 2024
31 december 2024
Wat ga je doen?
Binnen het team Administratie zoeken we een ondernemende en betrouwbare collega die voor de periode van een aantal maanden versterking komt bieden als het gaat om het opleveren van toetsingskaders van de 1e lijn controles welke uitgevoerd moeten worden ten aanzien van de personele en financiële processen. Zodat medewerkers bij de administratie weten welke 1e lijn controles (checks en balances) er uitgevoerd moeten worden, en welk toetsingskader hiervoor geldig is.
Daarnaast zorg je voor overzicht en heldere processen. Je zet risicoassessments op, analyseert de resultaten daarvan en komt tot verbeterplannen en risicobeheersingsplannen. Je vertaalt dit samen met betrokkenen binnen de bedrijfsvoeringsonderdelen door naar de administratieve organisatie.
Als adviseur AO-IB ga je dus met concrete producten aan de slag en steek je de handen uit de mouwen. Je bent iemand die enerzijds het beleid kan uitleggen en anderzijds kan helpen met de praktische invulling.
Team
Je werkt samen met je directe collega’s van het team administratie, dat bestaat uit zowel de personeels- en salarisadministratie, expertise- en control, als de financiële administratie (ca 22 personen). Samen zorgen we ervoor dat we voldoen aan de bedrijfseconomische en fiscale verplichtingen die vanuit de accountant en belastingdienst worden gesteld. Dat doen we door vanuit onze drive en kennis, invulling te geven aan de dagelijkse werkzaamheden en het optimaliseren we onze processen in lijn met de Bedrijfsvoeringsvisie. Administratie is als team onderdeel van het programma SIA (Strategie, Informatie en Administratie). SIA heeft jaarlijks een aantal speerpunten bepaald, bijvoorbeeld ten aanzien van digitalisering en optimalisatie van de administratie.
De functie
Als adviseur AO-IB, ben je een spin in het web vanuit administratie naar teamleden, naar programmabeheersing en financiën, en ga je onder meer aan de slag met:
Kennis en kunde:
Competenties:
Jij bent een spil in de interne organisatie van de provincie. Je verbindt collega’s en teams, je ziet wat er beter kan en je pakt dat met optimisme en daadkracht aan. Daarnaast voer je actief controles uit op bepaalde processen, waardoor de accountant en auditeurs kunnen steunen op jouw werk. Zo zorg je ervoor dat jouw collega’s efficiënter en met de juiste middelen kunnen werken en lever je een bijdrage aan een goede, in control zijnde bedrijfsvoering binnen de provincie.
Ervaring:
We streven er naar de gesprekken te voeren op vrijdag 23 augustus a.s.
Aanwezigheid ca 3 dagen (ma, di, do) op kantoor ivm afstemming met collega’s en 1-2 dagen vanuit thuis. Bij de provincie gaan we uit van het BYOD (Bring Your Own Device) principe.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox