Werkzaak Rivierenland
max €75 per uur
Gelderland
36 uur per week
27 mei 2024
23 augustus 2024
Als werkcoach begeleid je werkzoekenden met een grote afstand tot de arbeidsmarkt. Je bent gericht op uitstroom naar werk en je maakt samen met de werkzoekende een plan van aanpak. De werkzoekende gaat aan de slag en jij volgt de gemaakte afspraken en stimuleert waar nodig. Om de route naar werk of scholing te bevorderen, zet je instrumenten en eventueel onderzoek in. Is de werkzoekende aan het werk bij een werkgever, dan begeleid je de medewerker en werkgever bij het bestendigen van de werkplek.
Daarnaast werf, selecteer en bemiddel je als werkcoach werkzoekenden vanuit de WSW of Participatiewet naar een werkplek bij werkgevers in een detachering of loonkostensubsidie plaatsing.
Je werkt nauw samen met collega’s binnen en buiten de organisatie. Denk aan accountmanagers, werkgevers, hulpverleners, ouders/verzorgers en overige netwerkorganisaties.
Verantwoordelijkheden
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox