Gemeente Breda

Testconsultant met focus op datakwaliteit en etl

Gemeente Breda

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Voor een tijdelijk project binnen onze gemeentelijke organisatie zijn wij op zoek naar een testconsultant met aantoonbare ervaring op het gebied van datamigratie, datakwaliteit en het inrichten van ETL-processen. De kandidaat zal een sleutelrol vervullen in het waarborgen van de kwaliteit van data en het testen van koppelingen tussen systemen. De werkzaamheden vinden plaats in een projectomgeving onder begeleiding van de data analist en in nauwe samenwerking met functioneel beheerders, leveranciers en projectleiders.

Werkzaamheden

  • Opstellen en uitvoeren van testcases voor datamigratie en systeemkoppelingen
  • Inrichten en valideren van ETL-processen
  • Analyseren en verbeteren van datakwaliteit (normalisatie, validatie)
  • Opstellen van testplannen en testtemplates
  • Coördineren van testuitvoering en begeleiden van testdagen
  • Rapporteren over testresultaten en adviseren over verbetermaatregelen
  • Samenwerken met interne en externe stakeholders

De Eisen

  • Uw kandidaat heeft ervaring met Power BI, dit moet blijken uit het cv
  • Uw kandidaat heeft minimaal een afgeronde MBO 4 opleiding in de ICT-richting. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft minimaal 2 jaar ervaring met het opstellen en uitvoeren van testcases voor datamigratie en systeemkoppelingen. Dit moet blijken uit het cv
  • Uw kandidaat heeft aantoonbare ervaring met datamigratie en ETL-processen, dit moet blijken uit cv
  • Uw kandidaat heeft ervaring met datakwaliteit, validatie en normalisatie. Dit moet blijken uit cv
  • De wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) reguleert de inzet van zzp’ers. Vanwege de aard en inhoud van de opdracht is het niet mogelijk hierop een zzp’er te laten starten. Geïnteresseerde zzp’ers kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan.
  • Uw kandidaat heeft ervaring met ISTQB of vergelijkbare testmethodieken, dit moet blijken uit cv
  • Uw kandidaat is bereid om op woensdag op locatie (afvalservice, slingerweg 9) te werken, omdat dit een verplichte projectgroep dag is. Deze bereidheid moet blijken uit het cv.
  • De Gemeente Breda volgt de Wet Normering Topinkomens. Het algemeen bezoldigingsmaximum voor het jaar 2025 is vastgesteld op € 246.000. Ook de bezoldigingsmaxima voor topfunctionarissen zonder dienstbetrekking zijn voor 2025 geïndexeerd. De eerste twaalf kalendermaanden mag de bezoldiging niet meer bedragen dan de som van € 32.700 per maand voor de eerste zes maanden en € 24.900 per maand voor de volgende zes maanden waarin de functie wordt vervuld. Het maximumuurtarief bedraagt vanaf 2025 voor de eerste twaalf kalendermaanden € 235. Bevestigt u hierbij dat met het tarief dat u gedurende de opdracht hanteert deze norm niet overschrijdt? NB: Mocht gedurende de looptijd van de opdracht deze norm overschreden (dreigen te) worden, dan is opdrachtgever gerechtigd de opdracht per direct eenzijdig te ontbinden.

De Wensen

  • Uw kandidaat heeft ervaring binnen een gemeentelijke of publieke organisatie. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft ervaring met tools als TestMonitor, Testersuite, SQL, Python. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat heeft certificeringen zoals ISTQB Foundation, PSM I/II, PRINCE2 Foundation. Dit moet blijken uit het cv.
  • Uw kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek. • Zeer nauwkeurig en analytisch ingesteld • Technisch onderlegd, met affiniteit voor datamodellen en koppelingen • In staat om snel te schakelen tussen verschillende projecten en taken • Communicatief vaardig, schakelt makkelijk met functioneel beheerders, leveranciers en projectleiders • Proactief, zelfstandig en resultaatgericht De data 10 en 11 november zijn gereserveerd voor persoonlijke gesprekken. Wij verzoeken u (uw kandidaat) vriendelijk hier reeds rekening mee te houden.
  • Uw kandidaat heeft ervaring met het geven van workshops of begeleiden van testdagen. Dit moet blijken uit het cv.
  • Het cv is voorzien van relevante recente referenties (met contactgegevens) of deze kunnen op aanvraag direct aangeleverd worden (dit moet dan ook op het cv aangegeven zijn).

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
02 november 2025 om 16:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox