
Gemeente Berkelland
max €135 per uur
Gelderland
32 uur per week
01 januari 2026
01 juli 2026
Gemeente Berkelland
Berkelland is groen. De grote en kleinere dorpskernen zijn omringd door een landelijke omgeving, veel buitengebieden en uitgestrekte weilanden. Hier kun je fijn wonen. Maar ook fijn werken! Je krijgt veel vrijheid, kan jezelf volop ontwikkelen, maakt maatschappelijke impact én werkt samen met nuchtere en gezellige collega’s. Natuurlijk, ook voor de innerlijke mens zorgen we goed; je kunt zo aanschuiven in ons bedrijfsrestaurant. Wat wil je nog meer?
Opdracht
De gemeente Berkelland is voor de periode van een half jaar op zoek naar een teamcoach voor de teams Ontwerp en realisatie en Advies en beheer openbare ruimte bij het focusveld Samenleving. Onze organisatie verandert en we zoeken iemand die met deze twee teams aan de slag gaat om hen voor te bereiden op de volgende fase.
De gemeente Berkelland is op zoek naar een teamcoach voor de teams Ontwerp en realisatie en Advies en beheer openbare ruimte van het focusveld Samenleving.
De gemeente Berkelland is volop in ontwikkeling. We werken samen aan een ‘Mooi Wark organisatie’ waar we ons ambtelijk vakmanschap optimaal benutten om zo de kwaliteit van onze dienstverlening aan inwoners en ondernemers blijvend aan te passen aan veranderende omstandigheden.
De huidige managementstructuur wijzigt: de rol en functie van het Concern Managementteam verandert en we voegen elf teamleiders toe. Samen met de nieuwe teamleiders werken we met input vanuit de teams aan de nieuwe organisatiestructuur. Niet alleen zal de structuur het verschil gaan maken, dat doet het geheel van inzet van mensen en nieuwe afspraken.
Wat ga je doen?
De functie van teamcoach is zeker uitdagend en dynamisch te noemen. Je levert een belangrijke bijdrage aan de (door)ontwikkeling van de organisatie, teams en medewerkers. Samen met de teamleiders, het CMT en je teams bouw je aan de ‘Mooi Wark’ organisatie waar we samen werken aan de opgaven voor de inwoners, ondernemers, gemeenteraad en college.
Over de teams:
Team Ontwerp en Realisatie
Dit team werkt met 13 collega’s aan civiel-, groen-, en verkeerstechnische projecten en het realiseren van projecten in de openbare ruimte. De collega’s uit het team schrijven beleid, geven advies, leiden projecten en voelen zich verantwoordelijk voor een veilige, leefbare, klimaat adaptieve en bio-diverse inrichting van de openbare ruimte.
Team Advies en Beheer Openbare Ruimte
Dit team werkt met 14 collega’s aan het beheer van de openbare ruimte en het ontwikkelen van kaders en beleid voor de openbare ruimte. Dit betreft onder andere wegen, groen, water, riool, openbare gebouwen, afval en straatmeubilair. Met de advisering en het beheer van de openbare ruimte levert het team een bijdrage aan de leefbaarheid van onze inwoners en bezoekers. Daarbij is er aandacht voor de ontwikkelingen op het gebied van o.a. klimaat, biodiversiteit, duurzaamheid en toegankelijkheid.
De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Competenties
Je bent als teamcoach stevig, open en een kritische gesprekspartner. Je vindt het belangrijk om een maatschappelijke bijdrage te kunnen leveren en om van betekenis te kunnen zijn voor inwoners van de gemeente Berkelland. Hiervoor doen we het!
Je bent in staat om enerzijds kaders te stellen, resultaten te benoemen en grenzen aan te geven en anderzijds in vertrouwen te delegeren, los te laten en medewerkers te laten groeien. Je bent oprecht geïnteresseerd in de medewerkers en aandacht en waardering staan bij jou hoog in het vaandel. Je weet medewerkers te inspireren en weet hoe zij met bevlogenheid en plezier hun werk kunnen doen en zich dagelijks met enthousiasme inzetten voor onze inwoners en ondernemers.
Verder neem je mee
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 12. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
Is hybride werken mogelijk: In overleg/ Onderlinge afstemming.
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: ma, di, wo, do, vr.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox