Waternet

team-coach/scrummaster infrastructuur & werkplek

Waternet

De opdracht­omschrijving

De afdeling I&W staat de komende tijd voor een groot aantal
inhoudelijke uitdagingen en heeft daarnaast de ambitie om in
professionaliteit verder te groeien. Om dit te bereiken is samenwerking
binnen en tussen de teams van groot belang om tot een optimaler
resultaat te komen.


Als Team coach I&W ondersteun je het MT I&W in het verandertraject
van de afdeling en helpt de afdeling/teams verder te ontwikkelen op de
volgende speerpunten:
• Samenwerken
• Resultaatgerichtheid
• Professionaliteit
• Organisatievermogen

Je draait je hand er niet voor om naast je rol als teamcoach zelf actief een SCRUMMaster rol te pakken voor een aantal teams.

Je bent gepokt en gemazeld als team-coach. Je weet als geen ander waardevrij te spiegelen, te prikkelen en interveniëren in MT’s, agile overleggen en 1-op-1 gesprekken. Je maakt gebruik van de Waternet speerpunten die je omzet naar concreet gewenst gedrag, teamdynamiek en, waar nodig, organisatie bijsturing. Door gericht te interveniëren weet je de samenwerking te optimaliseren en help je agile teams om verantwoordelijkheid te nemen en leidinggevenden om vertrouwen te geven.

Jouw nieuwsgierigheid, open en positieve houding en vooral teamgerichte manier van werken dragen bij aan de verbetering van de samenwerking binnen de afdeling, maar ook met de overige afdelingen binnen de directie IV&ICT en overige stakeholders binnen de organisatie. Je bent verbaal sterk, waarbij je uit eigen ervaring als leidinggevende en coach kan putten om I&W te laten groeien.

Taken en verantwoordelijkheden:
- Faciliteren en begeleiden van het management team
- Actief adviseren op organisatie verbeteringen om de inrichting van I&W te optimaliseren
- Je geeft gevraagd en ongevraagd feedback aan collega’s
- Je intervenieert gestructureerd in MT’s, retro’s en 1-op-1 gesprekken
- Je participeert actief als SCRUMMaster bij één of twee SCRUM-teams binnen I&W 

• Samenwerken
• Resultaatgerichtheid
• Professionaliteit
• Organisatievermogen

De afdeling Infrastructuur en Werkplek bestaat uit 80 enthousiaste collega’s die verantwoordelijk zijn voor de werkplek- en KA infrastructuur dienstverlening van Waternet. Ook is het Security Operations Centre ondergebracht binnen de afdeling. Als Teamcoach ben je onderdeel van het Leadership team Infrastructuur binnen I&W en zul je actief een aantal SCRUM Teams begeleiden in de rol van agile scrum-coach.
 
Data matchgesprekken: 7 oktober 2024 tussen 14:00 uur en 16:30 uur Gesprekken vinden plaats op locatie, gelieve hier rekening mee te houden.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Bij deze vraag dient u het cv en het voorblad te uploaden in één document (PDF). Hieruit motiveert u dat uw kandidaat aan de eisen en wensen voldoet. Indien u een aanvullende motivatie wilt toevoegen vanuit de kandidaat kunt u deze ook toevoegen aan ditzelfde document maar dit is niet verplicht. Let op: U voegt het cv inclusief het voorblad toe van de kandidaat. Het cv inclusief voorstelblad is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 8 A4'tjes groot. Het cv inclusief voorstelblad dient enkel en alleen ter verificatie van de bij de eisen en wensen gegeven antwoorden. Als het cv inclusief voorstelblad niet overeenkomt met de door u gegeven antwoorden kan Waternet besluiten uw offerte af te wijzen. In dit document dient u geen persoonsgegevens te beschrijven zoals volledige naam, adres, telefoonnummer, e-mail, foto, geboortedatum of bsn nummer. De voornaam en eerste letter van de achternaam voldoet.
  • Minimaal HBO(+) werk- en denkniveau
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring in het trainen, begeleiden en coachen van MT’s, leidinggevenden en professionals in een IV&ICT-omgeving
  • Minimaal 3 jaar ervaring op gebied van verandermanagement
  • In bezit van certificering op gebied van coaching/teamcoaching
  • Minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring als SCRUMMaster van meerdere teams in een IV/ICT omgeving
  • De kandidaat dient te beschikken over de volgende competenties: 1. Je bent interactief en proactief binnen de organisatie: Doorziet complexe situaties in de organisatie en speelt daarop in 2. Je bent een teamspeler, sociaal betrokken, resultaatgericht en flexibel. 3. Je hebt inlevingsvermogen en kunt hieruit verbinding maken, zowel binnen als buiten de afdeling 4. Je bent communicatief verbaal en non-verbaal sterk 5. Je bent besluitvormend 6. Je hebt een goede dosis overtuigingskracht 7. Je bent analytisch sterk en je beschikt over een probleemoplossende instelling 8. Je bent initiatiefrijk: Ziet kansen in de toekomst en speelt daarop in

De Wensen

  • Je hebt 5 jaar of meer ervaring met het begeleiden/coachen van MT's en agile teams.   - 5 jaar of meer - 3 tot 5 jaar
  • Ervaring als Scrummaster van 3 tot 5 jaar of meer   - 5 jaar of meer - 3 tot 5 jaar
  • Je hebt 5 jaar of meer kennis en ervaring met verandermanagement.   - 5 jaar of meer - 3 tot 5 jaar

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox