
Nederlandse Spoorwegen
max €90 per uur
Utrecht
36 uur per week
27 augustus 2026
26 augustus 2027
Dit ga je doen
Als Supply Chain Engineer ben je verantwoordelijk voor het inrichten, optimaliseren en beheersen van de supply chain binnen onze treinmoderniseringsprojecten. Je zorgt ervoor dat materialen en onderdelen tijdig beschikbaar zijn en draagt actief bij aan een betrouwbare, efficiënte en toekomstbestendige keten.
Jouw werkzaamheden:
Hier ga je werken
NS Treinmodernisering in Haarlem. Het team bestaat uit één orderbewaker, drie materiaalplanners, acht (senior) supply chain engineers. De sfeer is erg gemoedelijk en collegiaal te noemen. Je werkt 4 dagen per week in Haarlem en één dag per week vanuit huis.
Deze opdracht is alleen geschikt voor kandidaten die in loondienst zijn en waarvoor loonbelasting en premies volks- en werknemersverzekeringen (WW, WAO, WIA en ZW) worden afgedragen. Deze opdracht is niet geschikt voor zelfstandig ondernemers en professionals (waaronder zzp’ers) die zichzelf uitlenen. Deze opdracht is ook niet geschikt voor de directeur-grootaandeelhouder die niet is verzekerd voor de werknemersverzekeringen. Ik verklaar dat de aangeboden kandidaat geen zelfstandig professional is, ook niet via een doorleenconstructie.
Op NS kun je rekenen
Werken bij NS betekent dat jij hét verschil kunt maken in de wereld van duurzame mobiliteit. Jij helpt mee om Nederland bereikbaar te houden, voor iedereen. Bij NS krijg je veel vrijheid. We beloven je dat geen dag hetzelfde is. De kernwaarden van NS zijn open en betrouwbaar. Wij gaan voor resultaat en willen vooruit.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox