Gemeente 's-Hertogenbosch

Specialist Voorliggende Voorzieningen

Gemeente 's-Hertogenbosch

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving

Omdat wij het belangrijk vinden dan klanten de uitkering ontvangen waar zij recht op hebben zijn wij op zoek naar een medewerker die de volgende taken uitvoert:

Het uitvoeren van een scan voorliggende voorziening Participatiewet.

·         De specialist scant het bestand onder andere op een samenloop met WAO, WW, WAJONG, WIA en de Toeslagenwet.

·         De specialist informeert en adviseert de klant actief over regelingen waar hij mogelijk recht op heeft.

Het vervullen van een vraagbaakfunctie voor de medewerkers van Weener XL

·         De specialist is sparringpartner voor de consulenten Inkomen

·         De specialist is sparringpartner voor de consulenten Werk

Het inventariseren van opleidingsbehoefte van de medewerkers van Weener XL.

·         De specialist denkt actief mee over kwaliteitsverbetering van de medewerkers

Het trainen van medewerkers van Weener XL

Daar waar nodig geeft de specialist een training aan de medewerkers van Weener XL om de kennis bij te spijkeren.

Kandidaatomschrijving

De specialist is communicatief vaardig en schakelt makkelijk tussen enerzijds de klant en anderzijds de werknemers binnen de organisatie. Daarnaast is de specialist resultaatgericht, wat zich uit in het gericht oppakken van signalen.

Interviewplanning

De gesprekken vinden donderdag 2 juni 2022 in de ochtend plaats. 

Toelichting op rooster

8 tot 16 uur per week. We starten met 8 uur per week. Mocht de situatie er om vragen dan kunnen we deze uren uitbreiden naar 16 uur per week. Werkdagen en tijden in overleg.

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.

De Wensen

  • Gewenste werkervaring Minimaal 5 jaar (aantoonbare) werkervaring in de functie van specialist Voorliggende Voorzieningen. Er dient in de laatste 5 jaar als specialist Voorliggende Voorzieningen gewerkt te zijn. Werken als Consulent Inkomen wordt niet gezien als gelijkwaardig. Dit moet blijken uit het CV.
  • Ervaring met Civision Samenlevingszaken Aantoonbare ervaring met Civision Samenlevingszaken. Dit moet blijken uit het CV.
  • Lokaal beleid Aantoonbare kennis van ervaring met het gemeentelijk beleid van de gemeente ‘s-Hertogenbosch. Dit moet blijken uit het CV.
  • Interview Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria.Bij de gesprekken wordt gekeken naar relevante werkervaring en of de betreffende persoon past binnen Weener XL.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox