
Gemeente Hilversum
geen max tarief
Noord-Holland
32 uur per week
20 juli 2026
20 juli 2027
Samen sterker!
Wijdemeren en Hilversum zijn vanaf 1 januari 2027 één gemeente. Zo kunnen we de dienstverlening aan onze 120.000 inwoners en bijna 20.000 bedrijven niet alleen blijven garanderen, maar ook verbeteren. Door onze krachten te bundelen, staan we sterker in het aanpakken van belangrijke uitdagingen, zoals wonen, natuur, economie en bereikbaarheid. Hilversum en Wijdemeren delen een historie en zijn al langer met elkaar verbonden.
De samenvoeging biedt nieuwe energie om die verbondenheid te versterken. De dorpen Ankeveen, Breukeleveen, 's-Graveland, Kortenhoef, Loosdrecht en Nederhorst den Berg behouden hun eigen karakter en vormen een waardevolle aanvulling op de meer stadse karakter van Hilversum. Van veen en water naar zand en heide. Die diversiteit maakt Hilversum aantrekkelijk om in te wonen, te werken én te recreëren.
Opdracht
Aanleiding
De gemeente staat voor de opgave om het rioleringsbeheer van Hilversum en Wijdemeren verder te harmoniseren. Daarbij worden beheerinformatie, onderhoudsprogrammering, contracten en werkprocessen op elkaar afgestemd.
Voor deze tijdelijke specialistische opdracht wordt een deskundige gezocht die vanuit inhoudelijke expertise adviseert, analyseert en ondersteunt bij de verdere inrichting van de nieuwe beheerorganisatie.
De opdracht is:
Het realiseren van een uniforme inrichting van het rioleringsbeheer binnen de nieuwe beheerorganisatie door:
Werkzaamheden
De opdrachtnemer bepaalt zelfstandig op welke wijze bovenstaande resultaten worden gerealiseerd.
Werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit:
Gevraagde expertise
De opdrachtnemer beschikt aantoonbaar over:
Op te leveren resultaten en beoogde oplevermomenten
De opdracht wordt gefaseerd uitgevoerd. Per fase worden de overeengekomen resultaten opgeleverd en afgestemd met de opdrachtgever. De genoemde beoogde oplevermomenten zijn richtinggevend en kunnen, afhankelijk van de voortgang, prioritering en ontwikkelingen binnen de organisatie, in onderling overleg worden aangepast. Dit doet geen afbreuk aan het resultaatgerichte karakter van de opdracht.
1. Harmonisatie beheerinformatie
Binnen drie maanden na aanvang van de opdracht.
2. Onderhoudsprogrammering
Binnen zes maanden na aanvang van de opdracht.
3. Doorontwikkeling beheerprocessen
Binnen acht maanden na aanvang van de opdracht.
4. Contractmanagement
Binnen negen maanden na aanvang van de opdracht.
5. Doorontwikkeling assetmanagement
Binnen tien maanden na aanvang van de opdracht.
6. Kennisborging
Gedurende de gehele opdracht, met afronding uiterlijk bij beëindiging van de opdracht.
7. Eindrapportage
De opdracht wordt afgesloten met een integrale eindrapportage waarin ten minste zijn opgenomen:
Bij afronding van de opdracht.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
1
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox