Gemeente Lelystad

Senior systeem beheerder

Gemeente Lelystad

De opdracht­omschrijving

Met het nieuwe jaar onderweg en nog zo veel te doen zoeken wij een aanpakker! Een systeembeheerder die breed inzetbaar is. Een doener die een aantal beheer taken/klussen voor en met collega’s oppakt en tot een goed einde brengt.

Samen gaan we verder samenwerken om een aantal flinke stappen zetten die ons helpen onze gestelde doelen te halen.
Gedegen ervaring is ook dus voor ons belangrijk.


Wij zoeken iemand die relevante kennis heeft in: 
•    Gebruikersbeheer
Via onze AD in combinatie met UMRA gebruikersbeheer uitvoeren.
Skills: Active Directory (2012) 
Pre: UMRA kennis en PowerShell scripting (res)
Pre: RBAC

•    Backup & Restore
Wij zijn net over naar een nieuwe oplossing en het project voor de inrichting is net afgerond. Dit moet natuurlijk beheerd worden. Verbeteringen en storingen moeten opgelost worden. Dit doen wij samen met een partner. 
Wij zoeken iemand die ervaring heeft met Veeam/Rman en goed kan schakelen met onze partner.
Skills: Veeam (9.5)
Pre: Rman

•    Printer server beheer
Er wordt nog wel eens geprint. Die instellingen, queues en betrokken servers moeten beheerd worden. Onze partner is hier OSN. Aan jou de vraag beheer te doen op dit gebied.
Skills: kennis beheer printers
Pre: Leverancier OSN ervaring

•    Server beheer
Onze virtuele Windows servers hebben regelmatig patches nodig en ander beheer werk. Wij verdelen de servers onder de beheerders, zo krijg jij ook de taak om een aantal optimaal werkend te houden.
Skills: Windows 2016/2018        



•    Projecttaken & Beheertaken
Uit sommige ontwikkelingen of uitdagingen in de organisatie komen project- & beheertaken naar voren. Indien nodig en passend bij jouw expertise gebied kan het zijn dat wij jou voor enkele taken vragen dit uit te voeren.
Pre: TopDesk beheer 
Pre: Packaging APP-V kennis/ervaring
Pre: Storage ervaring 
Pre: VMWare 6.5
Pre: VDI op basis van Xendesktop 7.5
Pre: powershell script kennis
Pre: technisch beheer Adobe producten (online licentie authenticatie via AD/Azure)

 
Wat wij verder van je verwachten: 
    Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlandse taal in woord en geschrift;
    Uiteraard kent ITIL geen geheim voor je;
    Energierijk, enthousiast en gedisciplineerd;
    (Project & Beheer)Documentatie maken beschouw je als vanzelfsprekend;
    Je werkt op vrijdagen op kantoor bij ons ivm aanwezigheidsdekking;
    Je kunt zelfstandig werken en hebt minimaal een afgerond MBO.

Inzet: 
36 uur per week

 

De Eisen

  • Kandidaat heeft kennis en ervaring Server beheer Windows 2016/2018
  • Kandidaat heeft kennis en ervaring met Printer server beheer/beheer printeromgeving
  • Kandidaat heeft kennis en ervaring Backup & Restore
  • Kandidaat heeft kennis en ervaring met gebruikersbeheer: Via onze AD in combinatie met UMRA gebruikersbeheer uitvoeren. Skills: Active Directory (2012)

De Wensen

  • De competenties, kennis, vertrouwen en ervaringen worden getoetst tijdens het gesprek: Goede uitdrukkingsvaardigheid in Nederlandse taal in woord en geschrift; Uiteraard kent ITIL geen geheim voor je; Energierijk, enthousiast en gedisciplineerd; (Project & Beheer)Documentatie maken beschouw je als vanzelfsprekend;
  • Deze skillsets kunnen wij waarderen als de kandidaat deze bezit om op meer gebieden te ondersteunen: -UMRA kennis en PowerShell scripting -RBAC -Rman -Leverancier OSN ervaring -Windows 2016/2018 ( -TopDesk beheer -Packaging APP-V kennis/ervaring -Storage ervaring -VMWare 6.5 -VDI op basis van Xendesktop 7.5 -powershell script kennis -technisch beheer Adobe producten (online licentie authenticatie via AD/Azure)

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox