
Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk)
geen max tarief
Zuid-Holland
36 uur per week
21 september 2026
20 maart 2027
Opdrachtgever
Organisatie en Personeel Rijk, kortweg O&P Rijk, is de nieuwe hr-dienstverlener voor de Rijksoverheid. O&P Rijk is voortgekomen uit de samenvoeging van UBR Personeel, P-Direkt en Binnenwerk per januari 2023. In acht sterke merken bieden wij een breed palet diensten op het terrein van organisatie en personeel. Als basisdienstverlening én als dienstverlening op maat, voor medewerkers, managers, hr-directies en beleid. Home | OP Rijk
Project
Product Owner RijksRoosterApplicatie
Opdrachtomschrijving
O&P Rijk is op zoek naar een gedreven en ervaren Senior Product Owner voor de RijksRoosterApplicatie. De Rijks Rooster Applicatie (RRA) is de centrale SaaS-roosterapplicatie van de Rijksoverheid, geleverd in samenwerking met leverancier Intus (op basis van hun software InPlanning) en beheerd door Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk). In het verleden werd er niet altijd één consistent roosterprogramma gebruikt binnen het Rijk. Met het uitrollen van Rijks Roosteren en de Rijks Rooster Applicatie (RRA) is dat wel het geval. Voor meer informatie: Rijks Roosteren | O&P Rijk. In de afgelopen paar jaar zijn reeds 25+ organisaties aangesloten op de RijksRoosterApplicatie. De aansluiting van 1 van de grootste afnemers, de Dienst Justitiele Instellingen, komt eraan. Als Senior Product Owner ben jij de verbindende schakel tussen diverse interne en externe stakeholders tav alles wat de applicatie betreft. Jij verzamelt wensen en behoeften, prioriteert scherp en zorgt dat het team de juiste focus heeft om de RijksRoosterApplicatie optimaal te laten werken voor medewerkers en managers. Het team werkt met strategische doelen en een heldere kwartaalplanning en roadmap. Om goed aan te sluiten bij de dienstverlening van O&P Rijk is er vanuit het Projectteam RRA naast de focus voor de aansluiting van DJI, veel aandacht voor de inrichting van het complete dienstverleningsproces Rijks Roosteren binnen O&P Rijk. Dit heeft belangrijke impact op hoe jouw voortbrengingsketen eruit gaat zien op langere termijn.
Concreet
Kennis, ervaring, competenties en vaardigheden
Over de klant:
Bij Organisatie en Personeel Rijk (O&P Rijk) komen alle uitvoeringsvraagstukken op het terrein van organisatie en personeel bij elkaar. Samen bieden zij basisdienstverlening en dienstverlening op maat. Ze werken voor alle medewerkers, managers, hr-directies en beleidsmakers binnen het Rijk.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox