Gemeente Land van Cuijk
max €75 per uur
Noord-Brabant
36 uur per week
01 januari 2025
28 maart 2025
Door vertrek van medewerker(s) is tijdelijke inzet nodig om (grote) achterstanden op de administratie te voorkomen.
We zoeken een medewerker die in staat is zich de huidige processen snel eigen te maken en in staat is om zowel in het crediteurenproces als debiteurenproces snel en efficiënt te worden ingezet. Daarbij vinden wij kwaliteit van het werk belangrijker dan kwantiteit.
Gezien de hierboven omschreven situatie zijn wij op zoek naar een MBO-niveau 4 geschoolde kandidaat met minimaal 2 jaar ervaring op dit vakgebied in de afgelopen 5 jaar.
jij:
· hebt ervaring in een vergelijkbare functie bij een gemeentelijke organisatie.
· zoekt actief de samenwerking om een beter resultaat neer te zetten.
· bent vaardig in het verrichten van administratieve werkzaamheden.
· kunt goed omgaan met werkdruk en bent in staat om effectief en doelmatig het veelzijdige takenpakket aan te pakken.
· Hebt ervaring met key2financien (pré) of bent in staat hier snel in thuis te zijn
· hebt humor en relativeringsvermogen
· Bij voorkeur 36 uur, 32 is minimum aantal uren.
De gesprekken staan gepland op 6 januari 2025.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox