Bevolkingsonderzoek Nederland

Senior inkoper zorg/publieke sector/laboratoria

Bevolkingsonderzoek Nederland

  • max €135 per uur

  • Utrecht

  • 36 uur per week

  • Inkoop
  • 24 mei 2023

  • 24 mei 2024

De opdracht­omschrijving

Organisatie
Bevolkingsonderzoek Nederland is verantwoordelijk voor het uitvoeren van de bevolkingsonderzoeken naar borstkanker, baarmoederhalskanker en darmkanker (DK). Deze bevolkingsonderzoeken zijn onderdeel van het Nationaal Programma Bevolkingsonderzoeken van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu is verantwoordelijk voor de regie en subsidieverlening. De uitvoering wordt verzorgd door Bevolkingsonderzoek Nederland in samenwerking met hun ketenpartners, zoals huisartsen en ziekenhuizen. De screeningsorganisatie draagt door middel van kwalitatief hoogwaardige bevolkingsonderzoeken substantieel bij aan het vroegtijdig opsporen van kanker met als doel gezondheidswinst te realiseren en sterfte terug te dringen.

Opdracht
Als Procesbegeleider Aanbestedingen werk je pri­mair aan de uitvoering en in­te­gra­tie van en­ke­le aan­be­ste­dingstra­jec­ten ten be­hoe­ve van het be­vol­kings­on­der­zoek darmkanker. Het gaat om een com­plex tra­ject van een aan­tal pa­ral­lel­le aan­be­ste­din­gen met on­der­lin­ge af­han­ke­lijk­he­den. Je stelt samen met de projectleider de (integrale) inkoopstrategie op, waarbij inkopen met business focus centraal staat. Je vertaalt de strategie naar de aanbestedingsdocumenten en houdt daarbij de markt in het oog. Je stuurt actief op het realiseren van de bij­dra­gen van de individuele leden van het projectteam aan de aanbestedingsdocumenten, zoals de ma­te­rie­des­kun­di­gen uit de scree­nings­or­ga­ni­sa­tie . Je sti­mu­leert de voort­gang, be­waakt de uit­voer­baar­heid, rapporteert en beheert procesrisico’s en zorgt voor een kwalitatief en juridisch goed inkoopproces. Je bent lid van het projectteam en rap­por­teert functioneel aan de projectleider aanbestedingen DK en hiërarchisch aan de Manager Inkoop & Contractmanagement. Je bent mede verantwoordelijk voor het behalen van de projectdoelen.

Je primaire rol richt zich op de aanbestedingen van DK. Naast deze activiteiten verzorg je voor de afdeling Inkoop & Contractmanagement, waar mogelijk, diverse inkooptrajecten. Je hebt daarbij een coachende rol en neemt leden van het inkoopteam mee in de inkooptrajecten zodat zij zich verder kunnen ontwikkelen op het gebied van inkoop. Je legt uit, betrekt en daagt hen uit op hun eigen niveau.

De onderstaande werkzaamheden richten zich met name op de rol als procesbegeleider van de DK aanbestedingen. Je bent onder andere coördinerend verantwoordelijk voor het doorlopen van een correcte aanbesteding binnen de kaders van het inkoop- en contractmanagementbeleid. De werkzaamheden zijn:

  • Het op­stel­len van integrale aanbestedingsstrategie en bijbehorende planning;
  • Het op­stel­len van een inkoopplan- en bij­be­ho­ren­de plan­ning;
  • Het mogelijk uitvoeren van een marktoriëntatie;
  • Het ini­ti­ë­ren van de ac­ti­vi­tei­ten in het inkoopplan;
  • Het met el­kaar ver­bin­den van ver­schil­len­de aan­be­ste­dingstra­jec­ten;
  • Het sti­mu­le­ren van de voort­gang van ac­ti­vi­tei­ten;
  • Het coördineren van alle activiteiten die leiden tot een complete set aanbestedingsdocumenten;
  • Het be­wa­ken van de in­hou­de­lij­ke con­sis­ten­tie tus­sen do­cu­men­ten;
  • Be­ha­len van dead­lines voor de aan­be­ste­dings­do­cu­men­ta­tie (uitgezonderd het programma van eisen en wensen);
  • Voor­be­rei­den voor be­sluit­vor­ming in de stuur­groep;
  • Zor­gen voor een correcte overdracht na contractering aan staande organisatie.
  • Contactpersoon voor marktpartijen gedurende de aanbesteding en marktconsultatie.

On­ze ide­a­le kan­di­daat:

  • Is een re­sul­taat­ge­rich­te procesbegeleider;
  • Staat ste­vig in de schoe­nen en laat zich niet snel af­schrik­ken. Ook niet door kor­te door­loop­tij­den en har­de dead­lines;
  • Is ana­ly­tisch sterk en werkt ge­struc­tu­reerd;
  • Is pro­ac­tief en in­no­va­tief;
  • Is com­mu­ni­ca­tief vaar­dig, zo­wel mon­de­ling als schrif­te­lijk;
  • Werkt doel­ge­richt en neemt ver­ant­woor­de­lijk­heid;
  • Is een ver­bin­den­de per­soon­lijk­heid en een be­trok­ken team­spe­ler;
  • Vindt de juis­te toon, sig­na­leert tij­dig po­li­tie­ke en be­stuur­lijk ge­voe­li­ge the­ma's;
  • Is em­pa­thisch en in het be­zit van een ge­voelsan­ten­ne;
  • Organisatiesensitief

Competenties

  • Kan zelfstandig en proactief een leidende rol aannemen;
  • Is inventief en in staat om nieuwe oplossingen te bedenken voor bestaande problemen;
  • Heeft aandacht voor verandermanagement en neemt de collega’s en klanten hierin mee;
  • Is klant- en resultaatgericht en dienstverlenend;
  • Kan goed luisteren en beschikt over analytisch denkvermogen;
  • Is sociaal vaardig: is tactvol, heeft overtuigingskracht, kan onderhandelen en is representatief.
  • Is ambitieus, energiek en een teamspeler.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Een afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau;
  • Minimaal 6 jaar aantoonbare werk¬er¬va¬ring als inkoper (niet jurist), in het zelfstandig uitvoeren van com¬plexe aanbestedingen conform de uitgangspunten van de Aanbestedingswet;
  • Uiterlijk beschikbaar per 1 augustus 2023 voor 36 uur per week;
  • Een korte motivatie toegeschreven op deze opdracht, geschreven door de kandidaat.
  • 2 relevante referenties, die de volgende gegevens bevatten: naam referent, functie, organisatie, e-mailadres en/of telefoonnummer.

De Wensen

  • Een afgeronde opleiding op minimaal wo niveau;
  • Minimaal 8 jaar aantoonbare werkervaring in het aan¬stu¬ren van com¬plexe aanbestedingen conform de uitgangspunten van de Aanbestedingswet (benoem dit duidelijk in het cv inclusief 2 voorbeelden);
  • Aantoonbare werkervaring met medisch gerelateerde inkoop (benoem dit duidelijk in het cv.);
  • Een afgeronde cursus en/of opleiding op het gebied van het Aanbestedingsrecht;
  • Aantoonbare werkervaring met coaching van een inkoopteam met Europees Aanbesteden (benoem dit duidelijk in het cv.).

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox