Gemeente Venray
max €75 per uur
Limburg
8 uur per week
03 mei 2021
01 januari 2022
Zeven gemeenten in de regio Limburg-Noord (Beesel, Bergen, Gennep, Horst aan de Maas, Peel en Maas, Venlo en Venray) werken samen op het gebied van inkoop van participatie, jeugdhulp en maatschappelijke ondersteuning.
Programma Sturing en Inkoop Sociaal Domein Regio Noord Limburg:
Met de invoering van de Participatiewet, de nieuwe Wmo en de decentralisatie Jeugdwet per 1 januari 2015 is het sociaal domein in één klap het grootste domein binnen het takenpakket van gemeenten geworden, zowel financieel als inhoudelijk. Om hier efficiënt en effectief mee om te gaan betekent een forse veranderopgave voor gemeenten met keuzes inzake beleid, samenwerking, innovatie, bedrijfsvoering inclusief inkoop, procesinrichting, opdrachtgeverschap/sturing, bekostiging/financiering en cultuur. Gemeenten zijn verantwoordelijk voor de inkoop van zorg; fungeren als opdrachtgever en financier van de zorg. Zorgaanbieders brengen de expertise in en leveren de zorg. Inkoopstrategie is een belangrijk instrument om de transformatiedoelen van het sociaal domein te realiseren.
Het programma S&I heeft de volgende opdracht1) de gezamenlijke inkoop per 1 januari 2022 door de zeven Noord Limburgse gemeenten van zorg en ondersteuning voor haar inwoners op het gebied van Jeugd, Wmo en Participatiewet. 2) voorstellen te doen voor de versterking van de (gezamenlijke) gemeentelijk sturing, met name voor de vier sturingselementen: contractering, bekostiging, toegang en contract- en leveranciersmanagement.
Het programma zit in een fase waarin enerzijds het aanbestedingsproces loopt en anderzijds hard wordt gewerkt aan de eerder genoemde voorstellen ter verbetering van de sturing. Kort gezegd wordt daardoor het ‘wat’ geregeld. Nu wordt nagedacht over de wijze waarop e.e.a. moet worden geïmplementeerd binnen de gemeenten; een forse veranderopgave. Maar ook hoe partnership met aanbieders en andere stakeholders moet worden vormgegeven. De nadruk komt te liggen op intern en extern stakeholdermanagement.
Wij zoeken met spoed een senior communicatieadviseur voor het programma sturing & inkoop tot eind 2021 voor 8 uur per week met de mogelijkheid om eventueel uit te breiden naar maximaal 12 uur per week.
De belangrijkste activiteiten:
Functievereisten:
Kerncompetenties:
Het programma S&I nodigt 3 kandidaten uit voor een gesprek. De gesprekken zullen plaatsvinden op 26 april 2021 tussen 09.00 en 13.00 uur.
Wij verzoeken de kandidaten hier uitdrukkelijk rekening mee te houden.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox