Je adviseert de voorzitter van het netwerk. Dit doe je in afstemming met stakeholders.
Je coördineert en bewaakt de voorbereiding van vergaderingen: je zorgt dat de juiste thema’s en stukken tijdig geagendeerd worden en adviseert over de inhoudelijke lijn. Tijdens en rondom de vergaderingen fungeer je als procesbegeleider en aanspreekpunt, zodat de besluitvorming soepel en effectief verloopt.
Je begeleidt en bewaakt het besluitvormingsproces: je signaleert tijdig knelpunten, adviseert over de juiste aanpak en zorgt dat relevante stakeholders op het juiste moment betrokken en geïnformeerd zijn. Je ziet toe op de opvolging van besluiten en actiepunten en rapporteert hierover richting voorzitter en netwerk.
Je onderhoudt en versterkt actief de verbinding met stakeholders en zorg je voor een stevige informatiepositie van het netwerk.
Je beheert, optimaliseert en actualiseert de centrale Sharepointomgeving.
Je stemt zelfstandig af met de Netwerkregisseur over relevante ontwikkelingen en acties die bijdragen aan de doelstellingen van het netwerk.
Je werkt nauw samen met de Netwerkregisseur.
De Eisen
CV
Bij deze vraag kunt u het CV uploaden. Het aangeboden CV dient in het Nederlands te zijn opgesteld in pdf en is maximaal 5 A4's groot. Als het CV niet overeenkomt met de door u gegeven antwoorden kan het NIPV besluiten uw offerte af te wijzen.
Beschikbaarheid
De kandidaat dient per 10-11-2025, of zoveel eerder als mogelijk beschikbaar te zijn.
U heeft bovenstaande gelezen en gaat hiermee akkoord.
Selectiegesprekken
De selectiegesprekken worden in de ochtend gevoerd op 27-10-2025 en 28-10-2025. De gesprekken kunnen op onze locatie in Arnhem of via teams gepland worden. Het verzoek is om deze datum vrij te houden.
U heeft bovenstaande gelezen en gaat hiermee akkoord.
De kandidaat beschikt over minimaal een HBO-bachelor diploma. In het cv moet duidelijk worden vermeld: de naam van de onderwijsinstelling, het opleidingsniveau, de duur van de opleiding, en of het diploma is behaald. Een kopie van het diploma dient bij gunning te kunnen worden aangeleverd.
De kandidaat heeft ervaring als beleidsadviseur/secretaris in een ambtelijke of bestuurlijke omgeving, zoals bijvoorbeeld Veiligheidsregio, Gemeente of Ministerie. Dit moet blijken uit het CV. daat heeft minimaal [X] jaar aantoonbare werkervaring. Dit moet blijken uit een toelichting in het CV.
De Wensen
Motivatiebrief
Voor deze procedure is het van belang dat u een motivatiebrief (max 1 A4), geschreven door de kandidaat, upload. Uit deze brief blijkt de affiniteit met het werkveld crisisbeheersing en de wereld van veiligheidsregio’s en overheid binnen dit werkveld. Deze motivatiebrief kan (indien de kandidaat daarvoor is uitgenodigd) in het interview worden besproken.
Upload de motivatiebrief van de kandidaat.
De kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring als beleidsadviseur/ secretaris. Dit blijkt uit het CV.
De kandidaat heeft ervaring in het opzetten van en werken vanuit een centrale Sharepoint omgeving. Dit blijkt duidelijk uit een toelichting in het CV.
Interesse in deze opdracht?
Zo werkt onze dienstverlening
Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk
Gesloten
Mis geen kans, word gratis lid
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox