Gemeente Haaksbergen
geen max tarief
Overijssel
24 uur per week
15 maart 2023
01 oktober 2023
De gemeente Haaksbergen is op zoek
Het juridische cluster valt onder het team Concernondersteuning en bestaat uit drie juridisch adviseurs. Het cluster zorgt voor de behandeling van bezwaarschriften en voor juridische advisering van de teams uit de organisatie. Soms als eerste juridisch adviseur; soms als klankbord van juridische adviseurs binnen de teams. Wij zoeken versterking vanwege ontstane vacatureruimte.
Secretaris commissie bezwaarschriften
24 – 32 uur per week
Wat ga je doen?
Als secretaris van de commissie bezwaarschriften is je belangrijkste taak het behandelen van bezwaarschriften. Je voert hierbij het secretariaat, adviseert de leden van de commissie bezwaarschriften en stelt adviezen van de bezwaarschriftencommissie op. Je beoordeelt ingediende bezwaarschriften op ontvankelijkheid en toetst deze aan wetgeving en jurisprudentie. Het secretariaat bestaat uit procesbewaking, agendering, opstellen van het dossier, verslaglegging en correspondentie. Je neemt deel aan de vergaderingen en hoorzittingen en bereidt deze voor.
Wie ben jij?
Wij zoeken een enthousiaste collega die goed kan samenwerken, initiatief neemt en dienstverlenend is. Ook ben je doortastend, accuraat, proactief en flexibel. Waar mogelijk blijkt dit uit jouw cv. Daarnaast heb je:
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox