Stedin Groep

Sap abap developer senior

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.

Bij ons draait het om werk waar je trots op kunt zijn. Als ervaren ABAP developer ben jij een van de sleutelfiguren in ons Supply Chain (SC) team. Hier werk je o.a. aan het implementeren van een nieuw bestelproces voor werkvoorbereiders. Je dagelijkse taken omvatten SAP werkzaamheden en het bouwen van een interface voor front-end applicaties.

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.

Wij zijn op zoek naar een goede en ervaren ABAP developer met nauwkeurigheid en sterke communicatieve vaardigheden. Als teamspeler gedij je goed in een agile team en omgeving, waar samenwerken essentieel is voor succes.
 

  • Je hebt hbo werk- en denkniveau.
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met Fiori
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met CPI
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met ABAP
  • Ervaring met werken in teamverband, liefst met scrum of kanban


Een goed team. Daar hoor je bij.

Je sluit je aan bij ons relatief nieuwe, enthousiaste, en gedreven agile team dat (pas) 9 maanden samenwerkt. Je bent beschikbaar op kantoor op maandagen, want verder werken we hybride, en werkt intensief samen met gebruikers om hun behoeften te begrijpen om jouw werk zo goed mogelijk te kunnen doen.

Bij ons gaat het niet alleen om het werk, maar ook om het creëren van een positieve en ondersteunende werkomgeving. Als jij jezelf herkent in deze vacature, dan ben jij degene waar wij naar op zoek zijn. Draag bij aan het succes van ons Supply Chain team!

 

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • - Akkoord procedure en (broker) voorwaarden - Tariefindexatie is niet toegestaan - Na één kalenderjaar kan de kandidaat eventueel kosteloos worden overgenomen door Stedin (LET OP; dit betreft een wijziging per 1 juni 2023) - Indien er sprake is van een deta-vastconstructie dien je de salarisindicatie van de kandidaat te vermelden en eventuele secundaire arbeidsvoorwaarden.
  • Kandidaat heeft minimaal hbo werk- en denkniveau
  • Kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als ABAP developer
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.
  • (INDIEN DETA-VAST) Indien je een kandidaat aanmeld voor de deta-vastconstructie dien je onderstaande gegevens van de kandidaat in het CV te vermelden. Let op: staan deze gegevens niet in het CV vermeld, wordt de kandidaat afgewezen. - salarisindicatie - eventuele secundaire arbeidsvoorwaarden - akkoordverklaring kosteloze overname na één kalenderjaar - het privé e-mailadres van de kandidaat m.b.t. de aanvraag v.h. online assessment - referenties (naam, functie en contactgegevens referent)

De Wensen

  • Via welke broker dient de opdracht te lopen in het geval van gunning?
  • (ALLEEN BIJ KEUZE TUSSEN DETA-VAST EN DETACHERING) Via welke inleen-constructie wordt de kandidaat aangemeld? Keuzemogelijkheden: - Deta-vast (0 punten) - Detachering (0 punten)
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox