
Gemeente Rotterdam
max €90 per uur
Zuid-Holland
36 uur per week
21 november 2023
21 november 2024
Waar ben jij van?
Is het ontwikkelen van applicaties jouw passie? En wil jij als Mendix Advanced Business Engineer het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Jouw functie
Als RAD|Mendix Advanced Business Engineer junior werk je, begeleid door een senior business engineer, mee aan de ontwikkeling van de RAD dienstverlening binnen Rotterdam. De product owner is je belangrijkste sparringpartner en je werkt samen met kennishouders van de klant. Je werkt volgens afgesproken (Rotterdamse) standaarden en beleidslijnen en stemt werkzaamheden af. Je verplaatst je in de rol van de klant en vraagt je altijd af of jouw oplossing aan zijn/haar doelstelling bijdraagt.
Dit ga je doen:
Vanuit je Mendix ervaring en je kennis van agile/scrum werken lever je een bijdrage aan het ontwikkelen van diverse applicaties, vaak in een ontwikkelteam, ondersteund door een ervaren Scrum Master, met andere ervaren Mendix Business Engineers. Omdat je vanuit het centrale RAD Expertteam werkt lever je ook een bijdrage aan generieke bouwblokken en het uitdragen en toepassen van de ontwikkelconventies van Rotterdam. Wij zoeken Business Engineers voor verschillende RAD projecten bij onze business units (clusters).
Jouw profiel
Je bent een RAD|Mendix Advanced business engineer die denkt in oplossingen. Je beschikt over (probleem) analytisch vermogen. Je kunt actief reageren op vragen en problemen en bent daarbij klant- en resultaatgericht. Collegialiteit en integriteit staan hoog in ons vaandel en passen ook bij jou.
Je bent een echte teamspeler en wilt graag gezamenlijk resultaten behalen. Verder ben je communicatief vaardig in woord en geschrift en heb je een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal.
Eisen
Je hebt minimaal een Associate’s Degree op het gebied van ICT Service Management afgerond;
Je hebt minimaal 9 maanden ervaring als Mendix business engineer of vergelijkbare rol, opgedaan in de afgelopen 2 jaar;
Je hebt minimaal 9 maanden ervaring met Agile/scrum werken, opgedaan in de afgelopen 2 jaar;
Je bent minimaal in het bezit van een Mendix Advanced Developer certificaat;
Je hebt de Mendix Development omgevingen op je eigen laptop.
Wensen
Je hebt ervaring bij een gemeente met minimaal 300.000 inwoners;
Je doet een opleiding in Business IT en Management;
Je hebt kennis van en ervaring met:
Applicatieontwikkeling;
Systeemontwerp;
Systeembeheer;
Software Testing;
Mendix;
Mendix API’s;
JamOps Code conventies;
PowerBI (koppelingen);
Citrix;
Jira;
SQL;
XPath;
CSS.
De afdeling
Rotterdam heeft de grootste ICT-afdeling in gemeenteland. Honderden collega’s houden zich dagelijks bezig met het beheren, beveiligen en (door)ontwikkelen van alle ICT-dienstverlening. Zowel binnen de organisatie als in de stad. We werken met de meest geavanceerde technologiën om Rotterdam beter en innovatiever te maken. Sinds januari 2018 werken we met Rapid Application Development (RAD) op het Mendix platform, waarbij we samen met de business units (clusters) processen modelleren en applicaties maken in meerdere BizzDevOps teams, die worden ondersteund door een centraal RAD Expertteam, waar ook het beheer van de applicaties in productie wordt verzorgd.
Als RAD|Mendix Advanced business engineer junior kom je te werken bij het cluster Bestuurs- en Concern-ondersteuning van de gemeente. De functie is onderdeel van de afdeling Klanttoepassingen, team Software Ontwikkeling van de directie IIFO (Informatie, Innovatie, Facilitair en Onderzoek). Je leidinggevende is de teamleider Software Ontwikkeling, de dagelijkse afstemming doe je met de RAD-release train engineer/coördinator.
Onze organisatie
De backbone van de organisatie. Dat zijn wij.
Bestuurs- en Concernondersteuning (BCO) is de Haarlemmerolie van de gemeentelijke organisatie. Wij
zorgen ervoor dat ruim 14.000 collega’s en het college van burgemeester en wethouders elke dag het beste uit zichzelf kunnen halen voor de stad. We worden vaak de backbone van de gemeentelijke organisatie ‘het concern’ genoemd, in de praktijk is dat misschien zo, maar wij hebben slechts een bescheiden rol. Het zijn onze collega’s van andere organisatieonderdelen die wij in de schijnwerpers willen zetten zodat de stad op hen kan rekenen.
Waar wij van zijn
BCO is misschien wel de meest diverse club van het concern. Bij ons lopen advocaten, accountants, inkopers en IT’ers rond, maar ook loopbaancoaches, recruiters, evenementen-organisatoren, nieuwsmakers, bestuursvoorlichters en communicatieadviseurs. Samen vormen we de staforganisatie van de gemeente Rotterdam. Adviseren en faciliteren zit in ons DNA. Waar nodig innoveren we of stropen we de mouwen op en helpen we een handje mee. Wij zijn dus van heel veel en dat maakt het zo spannend om voor BCO te werken. Je werkt bij ons letterlijk in de haarvaten van de organisatie.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox