
gemeente Buren
max €90 per uur
Gelderland
8 uur per week
01 oktober 2026
31 december 2029
Taken & verantwoordelijkheden Projectleider Procesondersteuning Toekomstbestendige Bedrijventerreinen gemeente Buren:
Als projectleider procesondersteuning voor het project ben je verantwoordelijk voor: Het opstellen en uitvoeren van een Plan van Aanpak mbt het toekomstbestendig maken van de bedrijventerreinen in de gemeente Buren ga je in samenwerking met de beleidsmedewerkers Economische Zaken in eerste instantie aan de slag met het inzichtelijk maken van de huidige status van de bedrijventerreinen en de mogelijke maatregelen die genomen kunnen worden om deze terreinen toekomstbestendiger te maken. De thema’s waar de nadruk op zal liggen zijn: klimaatadaptatie, biodiversiteit en ruimte voor bewegen. Vervolgens wordt er van je verwacht dat je bij de ondernemers(verenigingen) betrokkenheid creëert en een plan van aanpak met een uitvoeringsprogramma opstelt. Als laatste verwachten we van je dat je het uitvoeringsprogramma begeleidt/monitort.
Je hebt hierbij regelmatig contact met betrokken ondernemers, externe stakeholders en interne collega’s van o.a. Groen, Wegen, Verkeer en de afdeling communicatie. De taken bestaan o.a. uit:
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox