UWV

Product owner

UWV

De opdracht­omschrijving

Achtergrond opdracht

Programma E-Werken zoekt voor één van zijn projecten een Product Owner.

De Product Owner is de verbindende factor tussen de business/stakeholders, productmanager en het scrumteam. Hij ondersteunt het scrumteam, bepaalt de prioriteiten en draagt bij aan de te maken keuzes ten aanzien van de visie en de roadmap.

Werkzaamheden
Fungeren als spilfunctie tussen business/stakeholders en team. Weegt de belangen van de business/stakeholders af
Beslissen over wat prioriteit heeft voor de komende sprint(s) van het team en in afstemming met het team.
Zorgen dat de product backlog zichtbaar, transparant en duidelijk is voor iedereen.
Zorgen voor een efficiënte inzet van beschikbare middelen t.a.v. het product en past indien nodig met de stakeholders de prioriteiten aan.
Supporten/begeleiden van het team in het opleveren van waarde.
Bespreken met de Scrummaster van het team over de samenwerking, effectiviteit en samenstelling van het team.
Afstemmen van afhankelijkheden met andere Product Owners om bijv. overlap te voorkomen.
Verantwoordelijkheid dragen voor het naar productie brengen van het increment.
Organiseren van sprintreviews, teamsyncs, retro’s etc.
Leveren van bijdrage aan visievorming en roadmap.

De Eisen

  • Afgeronde WO-opleiding (masterniveau)
  • Minimaal 3 jaar werkervaring in de functie/rol van Product Owner of vergelijkbare functie/rol.
  • Minimaal 3 jaar werkervaring met het werken in een scrum en SAFe omgeving, waarbij aantoonbare ervaring met werken in een Scrumteam, bij voorkeur in een complexe politiek-bestuurlijke omgeving.

De Wensen

  • Aantoonbare werkervaring in IT (ontwikkel) omgeving, met voortbrengingsprocessen, hoe systemen en processen met elkaar samenwerken, het schakelen Aantoonbare werkervaring als spil tussen de business, verschillende stakeholders en het eigen scrumteam, waarbij jij als beslisser optreedt over wat prioriteit heeft voor de komende sprint(s) van het team en in afstemming met het team.
  • Goede communicatieve vaardigheden, o.a. voor het managen van verwachtingen van prioriteit, haalbaarheid en implementatie richting opdrachtgever, stakeholders en gebruikers.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
14 juli 2025 om 14:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox