
Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen
max €125 per uur
Drenthe
24 uur per week
31 juli 2024
31 juli 2025
Organisatie
De gemeente Hoogeveen is sinds 2015 de coördinerende gemeente voor de Jeugdhulpregio Drenthe (JHRD). Vanuit deze rol faciliteert de gemeente Hoogeveen de JHRD, is eerste aanspreekpunt namens de JHRD en is penvoerder. Werken voor de Jeugdhulpregio ten behoeve van de 12 gemeenten is een prachtige kans om al je energie te kunnen steken in een aantal specifieke dossiers die nu in het licht van de belangstelling staan. Je adviseert de regiomanager en bestuurders van de Jeugdhulpregio Drenthe over beleidsvraagstukken.
Opdracht
Als beleidsregisseur neem je de regie op een onderdeel van het dossier zorglandschap, een dossier die de Jeugdhulpregio Drenthe ten behoeve van de 12 gemeenten voor haar rekening neemt. Je bent in deze functie toegankelijk voor alle betrokken partners in het veld, de 12 gemeenten, de beide inkoopregio’s, betrokken accounthoudende gemeenten en partners op 3Noord (Groningen, Friesland en Drenthe) niveau.
Je gaat in de komende periode om de opgestelde startfoto te vertalen naar:
Competenties
Je bent samenwerkingsgericht, je kunt goed schakelen, zelfstandig en doel- en resultaatgericht. Je herkent je in de kernwoorden doener, verbinder en zakelijk;
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 11. Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr.
Is hybride werken mogelijk: ja
Planning
De gesprekken bij de opdrachtgever zijn gepland op vrijdag 2 augustus 2024. De kandidaten die hiervoor uitgenodigd zijn, ontvangen uiterlijk op donderdag 1 augustus 2024 bericht. Overige kandidaten ontvangen na de gesprekken bericht over de voortgang van deze inhuuropdracht.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox