
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
geen max tarief
Zuid-Holland
24 uur per week
01 september 2026
01 maart 2027
Opdrachtbeschrijving
Ondersteunen van het privacyteam van de bestuurskern van IenW bij diverse privacyvraagstukken. Een belangrijk onderdeel is het begeleiden van DPIA’s. Je maakt deel uit van het team, ondersteunt het privacyteam en klanten (DG’s en directies) en werkt mee aan het verhogen van het privacy-volwassenheidsniveau.
Werkzaamheden
Achtergrond opdracht
Noodzaak door lage bezetting in combinatie met uitval van een medewerker door ziekte.
Over de klant:
Organisatie en afdeling
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW) zet in op een veilig, bereikbaar en leefbaar Nederland. Het ministerie werkt aan krachtige verbindingen over de weg, het spoor, het water en door de lucht. Daarnaast beschermt IenW tegen wateroverlast, zorgt het voor de kwaliteit van lucht, water en bodem en werkt het aan een circulaire economie.
FIB-UDAC
Financiën en Integrale Bedrijfsvoering (FIB) is de gezamenlijke naam voor alle bedrijfsvoeringsdirecties van IenW, verantwoordelijk voor onder meer HR, financiën, inkoop, informatievoorziening, huisvesting en duurzaamheid. FIB is onderverdeeld in FIB-CD en FIB-UDAC. FIB-UDAC levert uitvoering, decentraal advies en control van het bedrijfsvoeringsbeleid en de -kaders en fungeert als shared service organisatie voor het kerndepartement en rijksorganisaties zoals ILT en KNMI.
Directie Informatie en Exploitatie (IenE)
De directie IenE concentreert de I-functie binnen IenW, met dienstverlening op ICT-gebied van gebruikersondersteuning en beheer, via leveranciersmanagement en projectuitvoering, tot en met strategisch advies. IenE opereert als intermediair tussen klanten, opdrachtgevers en leveranciers en bestaat uit de afdelingen Businessinformatie, Ontwikkeling en Exploitatie.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox