BIJ12
max €140 per uur
Utrecht
36 uur per week
04 april 2025
31 maart 2026
Ben jij een ervaren beleidsadviseur die graag spin in het web is en naar provincies, ministeries en stakeholders het gezicht wil zijn op de uitdagende vraagstukken rond het provinciale natuurbeleid. Binnen ons team ben je dan helemaal op je plaats. Je komt binnen de Interprovinciale Programmaorganisatie Landelijk Gebied te werken in een hecht team dat werkt aan de complexe opgaven in het landelijk gebied, en op het gebied van instandhouding en ontwikkeling van natuur in het bijzonder. JHet zijn maatschappelijke opgaven waarvoor naar provincies gekeken wordt om tot oplossingen te komen. Als beleidsadviseur werk je met provincies, maar ook met het Rijk, aan oplossingen en adviseer je onze ambtelijke en bestuurlijke adviescommissies over de aanpak. Dat vraagt om kennis, bestuurlijke ervaring, creativiteit en lef!
Wat ga je doen
Voor de Interprovinciale programmaorganisatie Landelijk Gebied (IPLG) ga je aan het werk binnen het team Natuur.
Hierbij ga je als opgavemanager aan de slag en werk je nauw samen met de programmamanager en andere opgavemanagers aan de transitie landelijk gebied. De focus van jouw werkzaamheden ligt bij vraagstukken die volgen uit de Europese Vogel- en Habitatrichtlijn en uit de implementatie van de nieuwe Europese Natuurherstelverordening, de uitwerking van natuurdoelanalyses en het Programma Natuur. Je werkt nauw samen met medewerkers van provincies, het Rijk en andere belangrijke stakeholders en verzorgt het daarvoor benodigde relatiebeheer. Je bent een gezaghebbend adviseur richting ambtelijke portefeuillehouders en bestuurders. Op tactisch niveau sta jij aan de lat voor het organiseren en aansturen van collega’s in het team om tot de gevraagde producten te komen en te borgen dat dit met het juiste draagvlak en afstemming binnen interprovinciaal verband geschiedt. Als opgavemanager heb je daarnaast oog voor de bredere samenhang met andere onderdelen binnen de programmaorganisatie en manage je de daarvoor benodigde afstemming en afspraken.
Verlenging vindt plaats op basis van verder gelijkblijvende contractuele voorwaarden (waaronder het uurtarief).
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox