Stedin Groep

Medewerker centrale storingsreceptie

Stedin Groep

De opdracht­omschrijving

Genoeg te doen bij Stedin

Deze functie is ingeschaald in schaal C05.

Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
Als medewerker van de centrale storingsreceptie werk je in de ‘meldkamer’ van Stedin. Jij bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten bij storingen en beoordeelt de complexiteit van de klantmeldingen. Verder schakel je ook veel met je collega’s buiten en vertaal je hun ervaringen door naar procesverbeteringen in jouw team.

De storings(wacht)dienst kan immers alleen goed te werk gaan met jouw cruciale informatie. Gaaf toch?
Maar ook over de ‘perks’ van deze job en werken bij Stedin. Zo is de standplaats hartje Rotterdam, waar het 24/7 doorgaat. Zijn we binnen de afdeling Instandhouding gedreven, behulpzaam en sociaal. 

Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
Je denkt in mogelijkheden en houdt overzicht over alles wat er speelt. Jij bent een organisatorisch talent, oplossingsgericht en ambitieus. Je hebt kennis van systemen zoals SAP en bent behendig in het switchen tussen verschillende programma’s. De wereld digitaliseert in rap tempo en deze functie ook. Tot slot weet je collega’s op de hoogte te houden van wat er speelt.

Wat jou verder onze nieuwe Medewerker Storingen Gas & Elektra maakt?

  • Je hebt minimaal een afgeronde MBO niveau 3 opleiding. Het is een pre als je een afgeronde (HBO) opleiding hebt in de richting van Integrale Veiligheidskunde;

  • Je hebt affiniteit met een functie die je naast veel verantwoordelijk biedt ook veel afwisseling kent. Het gezegde ‘hollen of stilstaan’ geldt hier absoluut.

  • Je hebt affiniteit met de techniek, in het bijzonder van het elektriciteits- en gasnetwerk. Daarbij maak je veel verschillende systemen snel eigen.

  • Kwaliteit staat bij jou voorop; binnen het CSR moet het in 1 keer goed. Je kan immers te maken krijgen met levensgevaarlijke situaties.

  • Tot slot ben je nieuwsgierig en leergierig, hoe kunnen we ons klantcontact nog beter en slimmer inrichten? WhatsApp? E-mail? Chatten? Voor jou is dit geen onbekend terrein, en ben je onafhankelijk van het medium klantgericht!
     

Een goed team. Daar hoor je bij.
Jij wordt onderdeel van de centrale storingsreceptie. Dit team bestaat uit +/- 30 gedreven collega’s die gedeeltelijk 24/7 volcontinudiensten draaien, en gedeeltelijk dagdiensten draaien.

Jij gaat hier flexibel voor ingezet worden, tussen 7.00 en 21.00 kun jij werken. Nachtdiensten horen hier niet bij.

Let op; deze vacature betreft een voltijdse kantoorfunctie.

Wat het team en deze rol verder leuk maakt?
Het team is heel divers! We zijn breed vertegenwoordigd in de technische- en Stedin kennis en achtergrond, van oud monteurs tot voorheen klantenservice medewerkers. En van 40 jaar in dienst, tot net een paar maanden. Er wordt snel geschakeld met elkaar, en hierin weleens direct gecommuniceerd, maar is er tijdens het stilstaan altijd ruimte voor een goed gesprek of een grapje.

Verder heerst er zoals al benoemd een ‘hollen of stilstaan’ mentaliteit’; het is nooit saai. Maar in de dagdienst hebben we ook de ruimte om de administratieve taken en pilots te ondersteunen, en wissel je deze taken af met collega’s.

Tot slot lever je impactvol werk; mede door jouw inbreng wordt een onveilige situatie weer veilig, en help je klanten goed op weg die een storing ervaren. 

De Eisen

  • Kandidaat dient de Nederlandse taal machtig te zijn in woord en geschrift, een aanbieding op deze aanvraag is hierbij een akkoordverklaring
  • Kandidaat heeft minimaal een aantoonbare afgeronde MBO niveau 3 opleiding. Het is een pre als je een afgeronde (HBO) opleiding hebt in de richting van Integrale Veiligheidskunde.
  • Kandidaat heeft minimaal affiniteit met de techniek, in het bijzonder van het elektriciteits- en gasnetwerk. Grote voorkeur als de kandidaat technische ervaring heeft opgedaan van het elektriciteits- en gasnetwerk.
  • Kandidaat heeft affiniteit met een functie die je naast veel verantwoordelijk biedt ook veel afwisseling kent. Het gezegde ‘hollen of stilstaan’ geldt hier absoluut
  • Het CV is voorzien van referenties (naam, functie en contactgegevens referent) of deze kunnen op aanvraag aangeleverd worden.
  • De aanvraag betreft een ondersteunde rol en volgt instructies op van leidinggevende. Dit past NIET binnen de wet DBA. Hierdoor is het NIET mogelijk om ZZP'ers te contracteren. Eventueel geïnteresseerde ZZP'ers kunnen zich op detacheringsbasis (= in loondienst) laten aanbieden door een bureau.

De Wensen

  • Graag marktconform aanbieden. Tarieven dienen all in te zijn. Losse declaraties zijn niet toegestaan
  • Is de kandidaat eerder werkzaam geweest binnen Stedin? Indien kandidaat eerder werkzaam is geweest binnen Stedin dan dient de reden van vertrek in het CV te staan. Tevens worden intern referenties ingewonnen. Mocht de reden van vertrek en de referentie(s) niet overeenkomen, dan wordt de toelating in het Dynamisch Aankoopsysteem ontnomen.
  • De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Deze kunnen worden getoetst in een gesprek met de opdrachtgever. - Goed kunnen plannen - Verantwoordelijkheidsgevoel - Flexibele instelling - Goede communicatieve vaardigheden - Resultaatgericht - Proactief - Luistervaardig

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
23 juni 2026 om 07:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox