Stichting Albeda

Medewerker administratief en secretarieel C

Stichting Albeda

De opdracht­omschrijving


Werktijdfactor: voorkeur gaat naar 2 x 16 uur, 16 uur op locatie, Weena en 16 uur op locatie, Spinozaweg.


Vervanging ivm ziekte/zwangerschap.


Wat ga je doen?
Als medewerker deelnemersadministratie hou jij je, samen met de collega’s, bezig met alle werkzaamheden die horen bij de deelnemersadministratie. Dit betreft zowel standaard als niet- standaard ondersteuning aan studenten en onderwijsteams.

Je draagt er zorg voor dat de inrichting van de systemen op orde zijn voordat het schooljaar van start gaat. Daarnaast draag je zorg voor bijstelling tijdens het schooljaar indien nodig.
Jij vervult een belangrijke rol in de aanmelding en plaatsing van studenten. Je draagt er zorg voor dat studenten de juiste overeenkomsten krijgen en in de juiste klas worden geplaatst.
Jouw alertheid zorgt ervoor dat de administratie kloppend, volledig en duidelijk is voor studenten. Hiermee wordt bovendien de bekostiging van onze studenten wordt veiliggesteld.
Je hebt een signalerende rol richting het onderwijsteam waar het gaat om ontbrekende informatie. Je wacht daarbij niet tot het laatste moment, maar signaleert en bespreekt in een vroeg stadium de knelpunten en maakt afspraken hierover met de onderwijsleider.

Tot slot draag je zorg voor het genereren en aanleveren van correcte managementinformatie en doe je verbetervoorstellen voor het administratieve proces en procedures.

Daarnaast beschik je over de volgende competenties:

  • Je bent gericht op het eindresultaat en je levert kwaliteit.
  • Je kunt invloed uitoefenen op zaken waar jij je betrokken bij voelt.
  • Je hebt kwaliteit van het werk hoog in het vaandel staan.
  • Je hebt inzicht en je begrijpt wat de klantbehoeften, wensen en verwachtingen zijn.
  • Je steunt de voorstellen van anderen en bouwt daarop voort om zodoende het gezamenlijke doel te kunnen bereiken.
  • Je bent in staat je eigen werk zelfstandig goed uit te voeren.
  • Je hebt een proactief houding en kan goed samenwerken.
  • Je wordt niet gestrest wanneer je meerdere taken onderhanden hebt.
  • Je bent flexibel en je weet overal wel een mouw aan te passen.
  • Je kunt goed analyseren en je ziet snel verbanden.
  • Je bent snel van begrip.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Upload hier uw tarief.

De Wensen

  • Je bent gericht op het eindresultaat en je levert kwaliteit. Je kunt invloed uitoefenen op zaken waar jij je betrokken bij voelt. Je hebt kwaliteit van het werk hoog in het vaandel staan. Je hebt inzicht en je begrijpt wat de klantbehoeften, wensen en verwachtingen zijn. Je steunt de voorstellen van anderen en bouwt daarop voort om zodoende het gezamenlijke doel te kunnen bereiken. Je bent in staat je eigen werk zelfstandig goed uit te voeren. Je hebt een proactief houding en kan goed samenwerken. Je wordt niet gestrest wanneer je meerdere taken onderhanden hebt. Je bent flexibel en je weet overal wel een mouw aan te passen. Je kunt goed analyseren en je ziet snel verbanden. Je bent snel van begrip.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox