Gemeente Doesburg

Manager externe en interne dienstverlening

Gemeente Doesburg

De opdracht­omschrijving

Organisatie

Doesburg is een kleine gemeente van zo'n 11.000 inwoners. Met ruim 100 medewerkers zorgen we ervoor dat het voor inwoners, ondernemers en bezoekers prettig wonen, werken en recreëren is in onze stad.

Dat doen we nu als een zelfstandige gemeente. We maken ons echter op  voor een herindeling met drie andere gemeenten tot één nieuwe gemeente van bijna 100.000 inwoners. Dat traject gaat in de komende jaren een belangrijke rol spelen in ons werk.

Onze organisatie heeft vier afdelingen met daarbinnen teams. Vanuit deze teams werken we samen aan een goede dienstverlening voor de inwoners en onze collega’s. We zoeken elkaar op, helpen elkaar, sparren, bevragen elkaar en adviseren over en weer. De verantwoordelijkheid ligt laag binnen de organisatie, de lijnen zijn kort en de sfeer is informeel.
In Doesburg krijg je de kans om alles uit jezelf te halen, kun je zelf jouw werk regisseren en heb je een breed takenpakket. Spreekt dat je aan? Kom dan werken bij de gemeente Doesburg!               

Externe en interne dienstverlening

Externe en interne dienstverlening kent een grote diversiteit aan teams. Het gaat er om de klassieke PIOFAC (zonder huisvesting) functies maar ook om Inkoop, Publiekszaken en Belastingen. Zowel de externe als de interne klant zijn dus een belangrijk aandachtspunt voor deze afdeling.

De focus binnen deze afdeling ligt in de komende periode behouden en brengen van rust in het team; het verder aanbrengen van structuur en prioritering in het werk; het coachen en begeleiden van medewerkers en het overdragen van taken en rollen in de herindeling.

Opdracht

De opdracht die er in de komende zes maanden ligt is:

  • het direct leidinggeven aan de medewerkers van de afdeling;
  • het actief meewerken aan de herindeling en overkoepelende afdelingszaken vanuit je MT rol;
  • het uitvoeren van concrete samenwerkingsopgaven/ invlechtopgaven in het kader van de herindeling zoals voor DIV, Inkoop en HR.

Competenties

  • Richting geven.
  • Sensitief naar mens en context
  • Samenwerken
  • Vernieuwing en ontwikkeling stimuleren
  • Resultaatgericht
  • Stevig in de schoenen staan

Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 12. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Indexatie:
Mogelijk zonder vooroverleg met opdrachtgever tot maximaal 5%. Daarboven overleg met opdrachtgever.

Benodigd aantal professionals
1.

CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.

Werkdagen
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: te bepalen in overleg, graag vanuit gemiddeld aantal uren werken

Is hybride werken mogelijk:  ja, deels

De Eisen

  • 4. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als Manager bij een gemeente;
  • 5. Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring met de doorontwikkeling van mens en organisatie;
  • 2. Een aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor niveau;
  • 3. Aantoonbaar beschikbaar per uiterlijk 16 februari 2026 voor 36 uur per week;

De Wensen

  • 7. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met werkgebieden van externe en interne dienstverlening;
  • 6. Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring binnen een politiek bestuurlijke omgeving;
  • 8. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het praktisch vertalen van strategie naar uitvoering (benoem duidelijk in cv)

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox