
Gemeente Amstelveen
max €85 per uur
Noord-Holland
32 uur per week
30 augustus 2026
26 februari 2027
Opdrachtomschrijving
Voor ziektevervanging zijn wij tijdelijk op zoek naar een Leerplichtambtenaar. Wil jij een bijdrage leveren aan het bestrijden van schoolverzuim en voortijdig schoolverlaten van jongeren?
Doel van de opdracht
Als Leerplichtambtenaar lever je een belangrijke bijdrage aan het voorkomen en terugdringen van schoolverzuim en voortijdig schoolverlaten bij jongeren van 5 tot 27 jaar. Jij zorgt ervoor dat jongeren hun schoolloopbaan kunnen vervolgen en succesvol afronden. Dit doe je door actief toezicht te houden op de naleving van de Leerplichtwet en door jongeren, ouders, scholen en ketenpartners te begeleiden en te ondersteunen met passende oplossingen.
Resultaatgebieden
De opdracht loopt tot maart 2027. Er is conform de aanbestedingswet een herzieningsclausule opgenomen met een periode van verlenging van 6 x 3 maanden in opgenomen. Dit is een optie en geen recht.
Competenties
Bovenstaande competenties worden tijdens het gesprek beoordeeld door de gemeente.
In Amstelveen werken we samen, zijn we betrokken en werken we oplossingsgericht. Dit zijn onze kernwaarden en passen bij de manier waarop jij je werkzaamheden uitvoert. Bovenstaande competenties worden tijdens het gesprek beoordeeld door de gemeente.
Referentie
Het checken van referenties kan onderdeel zijn van de procedure. Bij de gevraagde werkervaring, onder het onderdeel ‘eisen’, is het opgeven van een referentie vereist. Onder een referentie wordt het volgende verstaan: de naam en contactgegevens van een teamleider/leidinggevende van een recente opdrachtgever, die relevant is voor de uitgevraagde opdracht, zoals opgesteld door Gemeente Amstelveen.
De top 3 van kandidaten wordt door de gemeente Amstelveen uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek.
De gesprekken vinden plaats op vrijdag 21 augustus tussen 09:00 en 12:00 uur op het raadhuis van gemeente Amstelveen.
De kandidaat dient op deze datum en dit tijdsblok beschikbaar te zijn.
Op maandag is altijd het teamoverleg dus deze dag sowieso graag op kantoor.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox