UWV

Junior/ medior adviseur leren en ontwikkelen

UWV

De opdracht­omschrijving


UWV heeft als doel mensen in de samenleving van een vast inkomen te voorzien of dat te bevorderen. Personen die de AOW leeftijd bereiken werken in beginsel niet door bij UWV daar zij al voorzien zijn van een vast inkomen (AOW en mogelijk pensioen). Dit geldt zowel voor eigen personeel als voor ingehuurde externe medewerkers (op detacheringsbasis en als zzp’ers). Personen die de AOW leeftijd bereikt hebben, of die tijdens de inhuurtermijn zullen bereiken, worden om deze reden afgewezen.

Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • 2-3 jaar ervaring met het ontwerpen en ontwikkelen van (blended) leertrajecten in de afgelopen 3 jaar.
  • In bezit van een hbo-diploma in een L&O/L&D-richting, bijv. Opleidingskunde of Learning & Development of relevante werkervaring in dit gebied.
  • Goede organisatorische vaardigheden.
  • Nieuwsgierig zijn en bereidheid om je in het IV-vakgebied te verdiepen.

De Wensen

  • Ervaring hebben met het bouwen van e-learning is een pré.
  • Interesse voor of ervaring binnen IV zijn een pré.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox