Gemeente Arnhem
max €60 per uur
Gelderland
24 uur per week
25 maart 2024
01 maart 2025
Opdracht omschrijving
Je komt te werken in het team Communicatie dat onderdeel is van de afdeling Bestuursondersteuning en Communicatie. Het team bestaat uit 23 communicatieprofessionals variërend van communicatieadviseurs, online communicatieadviseurs, woordvoerders en contentspecialisten en communicatiemedewerkers. Wat het team kleur geeft, is de tomeloze ambitie om vooruit te willen en bij te dragen aan het elan van nieuw. De vibe om te ontdekken, ontwikkelen en vernieuwen is duidelijk voelbaar op de afdeling en collega’s zoeken elkaar graag op om kennis uit te wisselen.
Voor een tijdelijke opdracht zijn wij op zoek naar een junior communicatieadviseur of een sterke office manager met een communicatie achtergrond. Wat ga je doen gedurende de opdracht?
Verantwoordelijkheden
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox