
Gemeente Hilversum
max €65 per uur
Noord-Holland
32 uur per week
14 november 2025
14 november 2026
Organisatie
We werken voor Hilversum, de mediastad van Nederland
Een groene tuinstad, met rijke historie, waar meer dan 93.000 unieke inwoners hun leven op eigen wijze vormgeven. Voor hen zijn we de meest nabije overheid; bereikbaar en toegankelijk. Open en nieuwsgierig, geven altijd antwoord en doen wat nodig is.We zijn toegankelijk en betrouwbaar, transparant en realistisch in de afspraken die we maken. In onze werkwijzen zoeken we de balans tussen maatwerk en eenvoud. Maken slim gebruik van technologie, data en stellen dit zoveel mogelijk beschikbaar. Bovenal doen we het samen, sluiten aan op wat er in de stad en in de regio gebeurt en zoeken de dialoog en de samenwerking. Met ons vakmanschap zijn we een betrouwbare partner.
Onze kernwaarden zijn dan ook Vertrouwen, Eenvoud, Betrokkenheid, Professioneel, Inclusief en Duurzaam.
We willen blijven leren en innoveren met het vizier op de stad.
Elke dag willen we dit waarmaken.
En als dat een keer niet lukt, spreek ons er dan op aan.
Als je bij ons werkt, kun je zijn wie je bent, ongeacht je achtergrond, hoe je eruitziet en van wie je houdt.
Opdracht
We zoeken relatief onervaren jeugdconsulenten die bij ons het vak willen leren. We starten met 6 jeugdconsulenten die we zelf gaan opleiden en begeleiden tot goede jeugdconsulenen. We bieden inhoudelijke werkbegeleiding.
- Je werkzaamheden omvatten het opvakken van de hulpvraag van ouders en of school.
- Je doet goed systemisch onderzoek naar de hulpvraag (inclusief huisbezoek).
- Je bepaalt in samenspraak met ouders welke hulp noodzakelijk is en zorg dat de hulp er komt.
- Je bent kritsisch, hebt goed oog voor normaliseren en maakt gebruik van het voorveld.
In dit alles zullen wij je begeleiden zodat je je ontwikkelt tot een allround jeugdconsulent. Hierbij hopen wij dat er een klik is zodat je na een jaar in dienst wilt komen.
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
6
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
Is hybride werken mogelijk: ja
De opdracht wordt vervuld op de volgende werkdagen: maandag dinsdag woensdag donderdag. De eerste 2 maanden alle dagen op kantoor
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox