Gemeente Amersfoort
max €134 per uur
Utrecht
36 uur per week
09 januari 2023
31 maart 2023
Vanwege een nog in te vullen vacature voor een tweede adviseur informatiebeveiliging zijn we op zoek naar een tijdelijke Adviseur Informatiebeveiliging/ Information Security Officer.
Werken als adviseur informatiebeveiliging in de gemeente betekent veel afwisseling en continu prioriteiten stellen. Samen met je directe ‘collega-adviseur’ en de chief information security officer (CISO) ben je zowel het geweten als het aanspreekpunt wanneer het over veilig omgaan met informatie gaat. De komende tijd staan er diverse beveiligingsprojecten op de agenda en willen we doorgroeien in volwassenheid van informatiebeveiliging. Naast het zicht houden op de praktische toepasbaarheid van het informatiebeveiligingsbeleid ben je ook sparringpartner bij diverse andere, (soms complexe) vraagstukken waar de organisatie aan werkt. Het opstellen en beoordelen van aanbestedingen op het informatieveiligheidsvlak, ENSIA coördinatie en assurance-verklaringen horen ook tot de werkzaamheden. Ook zal je:
Je werkt in het ‘product team informatiebeveiliging’ dat onderdeel is van het team informatiebeveiliging van de afdeling Informatievoorziening. Het team bestaat uit de CISO, adviseurs informatiebeveiliging, een solution specialist informatiebeveiliging en diverse bewustwordingscollega’s. We werken nauw samen met het Privacy-team.
LET OP!
In het kader van gelijke kansen en het voorkomen van manipulatieve inschrijvingen, waarbij een inschrijver veel verschillende cv’s indient en zo kan sturen op wie in de top komen, mag een inschrijver maximaal 1 offerte/kandidaat aanbieden. Bij meer dan 1 aangeboden offerte/kandidaat zal alleen de eerst binnengekomen aanbieding meedingen naar de opdracht.
Urenregistratie/facturatie
De gewerkte uren dienen te worden geregistreerd via de inhuurdesk van de Gemeente Amersfoort en na akkoord van de inhurende manager kan er via Mijn inhuurdesk op Gemeenteamersfoorthuurtin.nl een factuur digitaal worden verzonden aan de gemeente
Je hebt stevige inhoudelijke kennis op het gebied van risicomanagement en vaardigheden die je maken tot een prettige sparringpartner. Je weet de strategie te ondersteunen en uitdagingen binnen informatiebeveiliging te duiden. Bestuurlijke en ambtelijke sensitiviteit zijn van groot belang. Je begrijpt de verhoudingen en weet de bestuurlijk/politieke en (technische) haalbaarheid van je adviezen goed in te schatten. Ook heb je ervaring met projectmatig werken, risicomanagement en het uitvoeren of begeleiden van audits. Daarnaast schakel je makkelijk tussen alle niveaus in de organisatie en bent proactief in je aanpak. Meer specifiek:
De interviews worden gepland op dinsdag 13 december tussen 13.00 en 15.00 uur.
Minimaal 24 uur, maximaal 36 uur
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox