Het Kadaster
max €135 per uur
Gelderland
36 uur per week
01 mei 2022
30 april 2023
Opdracht omschrijving
Omschrijving Beheer en Ontwikkeling IT
Waar loopt de grens tussen uw tuin en die van uw buurman? En welk vastgoed is van wie? Het Kadaster registreert van al het vastgoed (grond en gebouwen) in Nederland wie welke rechten heeft. We hebben heel veel data over alles onder, op en boven de grond en willen maximale waarde halen uit deze data. Naast onze wettelijke taak, beheert het Kadaster ook voorzieningen van andere organisaties, de Landelijke Voorzieningen. Zo beheren wij onder andere de WOZ Landelijke Voorziening en de Basisregistratie Adressen en gebouwen (BAG): alle adressen en gebouwen in Nederland, zoals bouwjaar, oppervlakte, gebruiksdoel en locatie op de kaart.
Binnen Beheer en Ontwikkeling IT werken we met Scrum en DevOps en zijn de teams integraal verantwoordelijk voor de volledige technische dienstverlening, van idee tot productie. Vanuit een dynamische omgeving bieden wij een informele werksfeer, helaas door COVID 19 voorlopig nog voornamelijk vanuit huis, al zijn er in overleg met manager en team mogelijkheden op locatie te werken. Om even je zinnen te verzetten kan je hier met je teamgenoten een potje tafeltennis spelen, gamen of met de 3D printer een ontwerp realiseren. Ook hebben we een innovation hub om in een andere sfeer samen te werken.
Omdat het Kadaster innovatie hoog in het vaandel heeft staan wordt er 1x per maand een Innovation Friday georganiseerd waarin nieuwe, veelbelovende technieken worden uitgeprobeerd en worden er regelmatig “Taco” sessies gehouden waarin kennis wordt gedeeld.
Omschrijving project waarbinnen de inhuurkracht te werk wordt gesteld
Het team IT4ALL is op zoek naar een Uitvoerend medewerker werkplekservices.
Binnen de directie BOI bevindt zich de afdeling IT4ALL. Deze afdeling is o.a. verantwoordelijk voor de service delivery van alle IT4ALL diensten. De unit is verdeeld in meerdere teams die elk hun eigen aandachtsgebied hebben. Deze aanvraag is voor het team Werkplekservices.
Werkplekservices faciliteert de werkplek aan de Kadastermedewerker en alle randzaken daaromheen. Je staat nauw in contact met de leverancier, de Servicedesk en de diverse klantgroepen binnen de organisatie. Door het thuiswerken is die werkplek des te belangrijker geworden. In het klanttevredenheidsonderzoek Q4 scoren we een 7,4. Ons streven is die waarde minimaal te behouden, maar liever nog te verhogen.
Verantwoordelijkheden
Opdrachtomschrijving
Voor de ondersteuning en achtervang van het Identity & Access Management (IAM) Team is Kadaster op zoek naar een IAM Consultant die zowel kwalitatief als kwantitatief capaciteit kan leveren voor het beheren, ontwikkelen en innoveren van de volgende expertise gebieden:
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox