Belastingdienst

Functioneel beheerder

Belastingdienst

De opdracht­omschrijving

Opdrachtomschrijving
Het team Generieke Hulpmiddelen (GH) is verantwoordelijk voor het lifecyclemanagement van cira 50 ingekochte tools en ondersteunt gebruikers bij het gebruik hiervan De producten die het team beheert ondersteunen gebruikers bij het ontwikkelen van IT-oplossingen, zoals Broadcom Harvest en diverse Atlassian-producten. Binnen de Belastingdienst wordt Harvest momenteel uitgefaseerd. Gebruikers stappen over op alternatieve tooling. Voor een aantal functionaliteiten die nu door Harvest worden ondersteund, bieden Atlassian producten

  • Jira,
  • Bitbucket,
  • Confluence een geschikt alternatief. Als funtioneel beheerder werk je in een projectteam dat is opgezet om deze uitfasering te begeleiden. In deze rol heb je nauw contact met de GH-teams die momenteel verantwoordelijk zijn voor Harvest en de Atlassian producten.

Achtergrond opdracht
Als functioneel applicatiebeheerder binnen team GH in Apeldoorn, werk je in een technisch sterk team dat continu vernieuwt en bouwt aan stabiele en veilige IT-oplossingen. Je draagt bij aan de kwaliteit van onze ontwikkel en beheerprocessen binnen een Agile/Scrum-omgeving.

Competenties

  • analyseren
  • samenwerking
  • klantgerichtheid
  • resultaatgerichtheid
  • plannen en organiseren

De Eisen

  • Opdracht is minder geschikt voor ZZP’ers ivm wet DBA
  • Minimaal 3 jaar ervaring Minimaal 3 jaar ervaring Minimaal 3 jaar ervaring
  • HBO werk-denk niveau
  • Ervaring met Agile werken
  • Alleen Nederlandstalige CV’s aanbieden en kandidaten moeten perfect Nederlands kunnen spreken.
  • Sterke communicatieve vaardigheden

De Wensen

  • kennis op hoofdlijnen van de technische infrastructuur
  • je weet hoe je met informatiemanagement 'business' en 'IT' effectief kunt koppelen.

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Reageer direct

De opdracht sluit
17 augustus 2026 om 19:00
Je reactie ontvangen we graag minimaal 1 werkdag voor sluiting van de opdracht

Eventuele motivatie volgt in een latere fase

LET OP: Dit betreft een detacheringsopdracht. Het door jou opgegeven uurtarief is all in, inclusief 15% fee Freep en exclusief BTW

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox