Kamer van Koophandel

Eindredacteur Digitaal Ondernemersplein

Kamer van Koophandel

De opdracht­omschrijving

 

Wij zoeken een senior (meeschrijvend) eindredacteur die ruime ervaring heeft in de dienstverlenende sector. Je bent een topper in het voeren van eindredactie, bewaakt en verbetert de kwaliteit van onze content, je coacht en ondersteunt het redactieteam. Daarnaast vind je het leuk om ook zelf teksten te schrijven. De Nederlandse taal beheers je uitstekend, dat spreekt voor zich. Maar je kunt ook strategisch denken, een visie ontwikkelen en deze samen met de hoofdredactie vertalen naar de praktijk. Hierbij krijg je je collega’s altijd mee, want je kunt ook verkopen waarvoor je staat. Je bent, tot slot, niet bang van techniek. Je leert snel en praat net zo makkelijk met backenders als met redacteuren.

Wat ga je doen?
•Je controleert en verbetert de teksten van de redacteuren van Ondernemersplein en geeft eindredactioneel advies. Daarnaast schrijf je ook zelf teksten als de werkdruk daarom vraagt.
•Je bewaakt de balans tussen de wensen en behoeften van de ondernemers en de belangen van de betrokken partnerorganisaties.
•Je verbetert samen met UX, de contentstrateeg en development het contentaanbod zodat dit beter is afgestemd op de wensen van zowel de ondernemers als de partners. En zorgt dat het contentaanbod aansluit bij de visie van de ContentHub.
•Je onderhoudt nauw contact met UX-ers en het development team en begeleidt efficiencyslagen in het CMS-systeem.

Wat vragen wij?
• Minimaal een Hbo-opleiding, bij voorkeur Communicatie of Journalistiek
• Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in een dienstverlenende omgeving
• Supersterke taalvaardigheden, je schrijft helder en overtuigend op B1/B2 niveau
• Overtuigingskracht, als jij praat dan wordt er geluisterd
• Flexibiliteit, je kunt omgaan met onverwachte veranderingen
• Sterke coördinerende vaardigheden, jij bent de spin in ons web
• Technische skills, je kunt werken in ieder CMS                                                                                     
• Kennis van SEO, agile/ scrum werken, taxonomie, A/B-tests en feedback monitoren. Je begeleidt redacteuren hierbij.
• Bekijkt situaties vanuit verschillende invalshoeken. Kan vaststaande interpretatiekaders loslaten, komt tot alternatieve, oorspronkelijke en vernieuwende ideeën.
• De kandidaat verwoordt gedachten helder en vlot, brengt mondeling en schriftelijk een boodschap begrijpelijk over aan anderen en weet hierbij hun aandacht vast te houden.
• De kandidaat ontwikkelt eigen kennis over het vakgebied en kan deze kennis effectief benutten voor de eigen functie of organisatie.
• Hanteert hoge kwaliteitsnormen bij de uitvoering van het werk, bewaakt en verbetert deze waar mogelijk.
• Overziet de delen en het geheel van ontwikkelingen, vraagstukken, gegevens, opdrachten en projecten en begrijpt hoe deze elementen met elkaar samenhangen. Kan dit inzicht op effectieve manier vertalen naar handelen.

Kandidaatomschrijving

Communiceren
Verwoordt gedachten helder en vlot, brengt mondeling en schriftelijk een boodschap begrijpelijk over aan anderen en weet hierbij hun aandacht vast te houden.

Creativiteit
Bekijkt situaties vanuit verschillende invalshoeken. Kan vaststaande interpretatiekaders loslaten, komt tot alternatieve, oorspronkelijke en vernieuwende ideeën.

Kwaliteitsgericht
Hanteert hoge kwaliteitsnormen bij de uitvoering van het werk, bewaakt en verbetert deze waar mogelijk.

Deskundigheid
Het ontwikkelen van eigen kennis over het vakgebied en deze kennis effectief benutten voor de eigen functie of organisatie.

Overzicht
Overziet de delen en het geheel van ontwikkelingen, vraagstukken, gegevens, opdrachten en projecten en begrijpt hoe deze elementen met elkaar samenhangen. Kan dit inzicht op effectieve manier vertalen naar handelen.


Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.

De Eisen

  • Kandidaat heeft minimaal 2 jaar bij een vergelijkbare overheidsorganisatie gewerkt
  • Kandidaat heeft ruime ervaring met werken in een CMS (bij voorkeur Tridion)
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring met SEO
  • Kandidaat heeft aantoonbare ervaring met (het werken met en verder uitbouwen van een) Taxonomie
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar relevante werkervaring in een dienstverlenende omgeving
  • Kandidaat heeft aantoonbare kennis van Taxonomie
  • Kandidaat heeft aantoonbare kennis van SEO
  • Afgeronde opleiding is op het gebied van Communicatie of Journalistiek
  • Kandidaat heeft minimaal een afgeronde hbo opleiding

De Wensen

  • Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria.<br> <div style="padding:10px">In welke mate sluit de kennis van de kandidaat aan op de opdracht?<br>In welke mate sluit de ervaring van de kandidaat aan op de opdracht?<br>In welke mate sluiten de competenties van de kandidaat aan op de opdracht?
  • Kandidaat heeft kennis en ervaring van Agile/Scrum werken (evt. certificering)

Interesse in deze opdracht?

Zo werkt onze dienstverlening

Deze opdracht is gesloten, reageren is helaas niet meer mogelijk

Gesloten

Mis geen kans, word gratis lid

Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox