Stedin Groep
geen max tarief
Zuid-Holland
40 uur per week
10 juli 2023
31 januari 2024
Werk waar je trots op kan zijn. Dit ga je doen.
Jij staat midden in de (digitale) energietransitie. Vooroplopend en óp het speelveld maak jij samen met je collega’s directe impact en werk van een duurzame toekomst. We slaan voor het eerst als partners in de Energiebranche de handen in elkaar voor de bouw van een webApp. Met deze webApp maken we het werken in de gedeelde stations voor onze monteurs een stuk veiliger, door te zorgen dat zij ter plaatse zichzelf en of bezoekers kunnen registreren. Zo weten we altijd wie er wel en niet op het deelstation aanwezig is, doordat alle partners (hun systemen) gaan aansluiten op deze landelijke SIS app.
In een gezamenlijk initiatief van de Netbeheerders in Nederland wordt een landelijk Station Inmeld Systeem (LSIS) gebouwd om de veiligheid te borgen van de mensen die op de gedeelde stations werken. Op die manier is voor alle netbeheerders te zien of er wel of geen mensen op een station aanwezig zijn zodat er veilig geschakeld kan worden. Een unieke kans aan een product te bouwen in een samenwerking met de Netbeheerders in Nederland.
Binnen Stedin hebben we een Agile werkwijze waarbij we gebruik maken van het scrum en het SAFe framework.
Dit betekent voor het nog nieuw te vormen team dat je bent gedreven om de behoefte en het perspectief van een vraagstuk te ontrafelen en hiervoor zoek je actief feedback op. Je ontwikkelt graag kort cyclisch, zodat je helder krijgt of je op de juiste weg bent om de klantbehoefte te vervullen. Productontwikkeling is een teamsport, waarbij het teamsucces voor het eigen succes gaat. We verwachten een actieve deelname van je in hoe je als team optimaal kan functioneren.
De Agile manier van werken is binnen Stedin ICT volledig geïmplementeerd. Je komt te werken in een DevOps team en naast jouw ontwikkelwerkzaamheden ben je ook verantwoordelijk voor de uitrol.
Functieomschrijving:
Jouw sterke punten. Worden wij blij van.
We zoeken niet alle expertise in één persoon, we zoeken een team van developers met de benodigde kennis en ervaring. Dus ben jij die ervaren full-stack-, front end, of backend developer en denk je dat je de kandidaat bent voor deze rol. Overtuig ons dan met je reactie.
Een goed team. Daar ga je bijhoren.
Het team voor de bouw van het landelijk SIS wordt tijdelijk samengesteld. Je helpt mee om het nieuwe team snel high performing te maken. Het team gaat bestaan uit drie tot vier ontwikkelaars, een scrum master en PO.
We werken volgens ons Stedin@Work concept. Jij bepaalt waar je werkt om je werk het best te kunnen doen. Zo kun je de ene helft op kantoor werken, handig om te verbinden met collega’s. En de andere helft werk je thuis. Wel zo flexibel.
Deze inhuuropdracht verloopt via een aanbesteding. De opdrachtgever heeft eisen en wensen opgegeven. Aan de eisen moet je voldoen om kans te maken. Op de wensen kun je punten scoren.
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox