Provincie Gelderland
max €115 per uur
Gelderland
32 uur per week
03 maart 2025
30 september 2025
Gelderland, de mooiste provincie van Nederland! Elke dag werken we in de grootste provincie van Nederland samen met 1500 medewerkers om Gelderland mooi, schoon, welvarend en gaaf te houden van en voor ons allemaal. We doen dit met veel inzet, motivatie, kennis en kunde en uiteraard samen met allerlei organisaties en andere partijen. Samen zoeken we telkens naar nieuwe passende oplossingen voor complexe maatschappelijke opgaven zoals energietransitie, mobiliteit of milieu. Dit maakt ons werk uitdagend, interessant en zinvol.
De afdeling Informatievoorziening en Automatisering (I&A) van de provincie Gelderland is erop gericht om de klantgerichte benadering van de provincie te ondersteunen met IT hulpmiddelen. De afdeling zorgt ervoor dat elke medewerker van de provincie zich m.b.v. ict-middelen onbelemmerd kan richten op de uitvoering van zijn of haar kerntaak en adviseert de provinciale organisatie bij het automatiseren van processen en bij het samenstellen en beheren van data- en/of gegevensverzamelingen.
De interne organisatie wordt hierop voorzien van oplossingen die de werkprocessen ten behoeve van de buitenwereld, burgers, bedrijven en andere overheden ondersteunen. Tevens worden er informatiesystemen ingezet om naast de traditionele kanalen, de dienstverlening en informatieverstrekking ook op digitale wijze aan te kunnen bieden.
Het I&A/Data cluster Business Intelligence is met ca. 10 medewerkers verantwoordelijk voor het ontwerpen, ontwikkelen en beheren van managementinformatie en rapportages voor de hele organisatie. Bij deze werkzaamheden wordt het cluster regelmatig aangevuld met externe specialisten.
De meeste medewerkers werken 50-50 op kantoor- of thuis locatie. We verwachten dat de data engineer 2 dagen per week op kantoor in Arnhem aanwezig is. De rest van de tijd kan er vanaf een andere locatie/thuis gewerkt worden.
We zijn begonnen met de migratie van ons DWH/BI platform naar Microsoft Fabric. Voor het cluster zijn wij op zoek naar een dbt modeller die tijdelijk ons team komt versterken.
We zoek een ervaren Data Engineer met specialisatie in dbt-Core en cloud data platformmigraties. De focus ligt op het opzetten van dbt-Core in een lakehouse-architectuur, semi-geautomatiseerde datamigraties, CI/CD-configuratie en QA binnen de BI-data modelling practice.
Het betreft tijdelijke invulling van een reguliere functie bij de provincie Gelderland. De opdracht leent zich daarom niet voor invulling met een ZZP-er. Eventueel geïnteresseerde ZZP-ers kunnen zich op detacheringsbasis (= met loonuitbetaling) laten aanbieden door een bureau. Doorleenconstructies zijn nadrukkelijk niet toegestaan.
Verantwoordelijkheden
Je taken bestaan met name uit:
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox