
Gemeente Leiden
max €82 per uur
Zuid-Holland
30 uur per week
22 juni 2026
22 januari 2027
De Opdracht
Voor het Cluster Samenleving van gemeente Zoeterwoude zoeken wij een Wmoconsulent ter tijdelijke vervanging van een vertrekkende medewerker. Er wordt momenteel geen vaste invulling geworven, omdat een onderzoek loopt naar een toekomstbestendige inrichting van de Wmo. Hierdoor is de definitieve organisatie inrichting nog niet vastgesteld.
Wat ga je doen?
Als Wmo-consulent ben je het eerste aanspreekpunt voor inwoners met vragen op het gebied van de Wmo. Je behandelt meldingen en aanvragen voor Wmo-voorzieningen.
Werkzaamheden
• Het uitvoeren van reguliere werkzaamheden van een Wmo-consulent, waaronder het afhandelen van aanvragen begeleiding;
• Signaleren en meedenken bij de doorontwikkeling van processen binnen het team Wmo;
• Deelname aan het Sociaal Team Zoeterwoude;
• Deelname aan overleggen;
• Overige werkzaamheden in overleg.
Jij bent
• Zelfstandig
• Gestructureerd
• Communicatief vaardig
• Je kan werken in een complexe omgeving
De organisatie
De organisatie bestaat uit drie clusters met meerdere teams. Deze opdracht valt onder cluster Samenleving, Team zorg, werk en inkomen. Het team bestaat uit zo'n acht medewerkers, die zich bezighouden met werkzaamheden op het gebied van Participatiewet, Schuldhulpverlening en Wmo (in totaal drie Wmo-consulenten).
Momenteel wordt er onderzoek verricht naar het toekomstbestendig inrichten van de dienstverlening. Met name voor de Wmo geldt dat er op dit moment knelpunten worden gesignaleerd in de dienstverlening en de organisatie hiervan. Voor de Wmo-consulent is het van belang om goed in deze omstandigheden te kunnen werken.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox