gemeente Elburg
max €90 per uur
Gelderland
20 uur per week
15 september 2025
15 december 2025
Uitvoeringsvoorwaarde:
Met het verstrekken van de opdracht (aan de ondernemer die inschrijft op de onderhavige opdracht en voor gunning in aanmerking komt) en de gemeente Elburg mag géén arbeidsrelatie/dienstbetrekking tot stand komen. De inschrijver dient dit te waarborgen. Bij het inschrijven op de onderhavige opdracht moet in dit kader rekening worden gehouden dat de uitvoering van de werkzaamheden plaatsvindt onder direct leiding en toezicht van de gemeente Elburg. Dit betekent dat niet wordt voldaan aan de criteria voor zelfstandigheid zoals vereist onder de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA). De gemeente merkt hierbij op dat aan de voornoemde uitvoeringsvoorwaarde niet wordt voldaan als de inschrijver een ZZP-er is (ongeacht of dit een eenmanszaak of een BV is).
Organisatie
Elburg is een gemeente van bijna 24.000 inwoners met de Veluwe en randmeren binnen handbereik. De haven- en Hanzestad Elburg, Doornspijk, t ’Harde, Oostendorp en de Hoge Enk zijn aantrekkelijke kernen waar het prettig wonen, werken en verblijven is.
Als gemeente koesteren wij ons rijke verleden, maar kijken we óók naar de toekomst. Elburg bouwt aan een gemeente waar iedereen de kans heeft om vorm te geven aan zijn of haar toekomstdroom. We willen aan de slag in en met Elburg. We hebben ruim 230 medewerkers in dienst en hanteren een platte organisatiestructuur. De gemeentesecretaris/algemeen directeur en vier domeinen: Dienstverlening, Samenleving, Leefomgeving en Bedrijfsvoering. Binnen de domeinen werken we met zelforganiserende teams.
Benieuwd hoe het is om bij de gemeente Elburg te werken? Je leest er alles over op werkenbijelburg.nl.
Opdracht
Bestaanszekerheid en armoede-bestrijding zijn belangrijke thema’s in deze tijd. Ben jij die consulent inkomen die het belangrijk vindt om inwoners die het echt nodig hebben te ondersteunen? Ben jij in je element tijdens contacten met inwoners en/of andere werkers in het sociaal domein? Hebben wet- en regelgeving weinig geheimen voor je en schroom je niet om maatwerk toe te passen als een situatie daar om vraagt? Dan zijn we op zoek naar jou! Vanwege ziekte zoeken we een ervaren consulent met in elk geval ruime ervaring op rechtmatigheid van de Participatiewet.
Deelname aan het arbeidsproces of anders maatschappelijk betrokken zjin, is niet zomaar voor iedereeen weggelegd. Soms is er om wat voor reden dan ook sprake van een afstand tot de arbeidsmarkt. Ben jij doortastend en krijg jij er energie van om werkzoekenden op een coachende wijze op weg te ondersteunen bij het plan van aanpak naar een zo duurzaam mogelijke baan? Als je daar ook ervaring mee hebt, is dat een enorme pré. Het is een afwisselende functie waarin je het verschil kunt maken in levens van mensen.
De consulent werk en inkomen
- Behandelt aanvragen, wijzigingen en beëindigingen uitkeringen levensonderhoud.
- Stimuleert en motiveert inwoners om werk te vinden of ondersteunt hen met een traject op weg naar werk.
- Stelt beschikkingen op aan de hand van wet- en regelgeving, jurisprudentie en gemeentelijk beleid;
- Doet van heronderzoeken in het kader van de Participatiewet.
- Voert administratieve taken uit en verwerkt mutaties in X-Works;
Competenties
- Je werkt zelfstandig vanuit een proactieve en inwonergerichte benadering.
- Je weet ook in stressvolle situaties het overzicht te behouden en hoge productiviteit te realiseren. Dit alles in combinatie met humor en het vermogen om te relativeren.
- Je bent initiatiefrijk in situaties die je probleemoplossend vermogen aanspreken en bent goed in staat om conflicterende belangen af te wegen.
- Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden.
- Je bent resultaatgericht en digitaal vaardig.
- Je bent op samenwerking gericht en dienstverlenend ingesteld;
Functieschaal
Deze functie is ingedeeld in functieschaal 9. Deze functieschaal is (eventueel) verbonden aan de desbetreffende CAO van de opdrachtgever inzake de inlenersbeloning.
Benodigd aantal professionals
1.
CV-eisen
Maximaal 5 pagina’s, opgesteld in het Nederlands, minimaal 2 referenties.
Werkdagen
De opdracht wordt in principe vervuld op 2 of 3 van de volgende werkdagen: Ma – Di – Wo – Do – Vr
Is hybride werken mogelijk: ja, maar een consulent werkt natuurlijk grotendeels vanaf kantoor om inwoners live te spreken.
Zo werkt onze dienstverlening
Heb je interesse in deze opdracht?
Reageer directOntvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox