Gemeente Breda
geen max tarief
Noord-Brabant
16 uur per week
01 juni 2021
31 mei 2022
Afdelingsinformatie:
De Cameraobservanten/Centralisten gemeente Breda werken samen in een leuk en dynamisch team: Team Handhaving en Wijkveiligheid. Dit team bestaat uit boa’s, cameraobservanten/centralisten, fietshandhavers en fiscaal controleurs. Samen met de ketenpartners zorgen we voor een veilige en leefbare stad. Binnen onze afdeling zetten we actief de vier organisatieprincipes centraal : ondernemend werknemerschap, 1 organisatie, flexibele organisatie en doelmatige bedrijfsvoering. In het kader van deze missie houden de cameraobservanten/centralisten zich bezig met toezicht door middel van de 151 c gemeentewet camera’s, het aansturen van de boa’s en het ontvangen en uitgeven van de meldingen. In de horecanachten ondersteun je de politie en geef je opvallend heden in het horecaconcentratiegebied door. Lees meer over de gemeente Breda: https://www.breda.nl/gemeente-breda-bedrijfsinformatie |
Camera observant / centralist meldkamer Handhaving en wijkveiligheid
Wil jij de 9e stad van Nederland veiliger en leefbaarder maken? Ben jij een flexibele teamplayer met een echte aanpakkersmentaliteit? De centralisten/cameraobservanten van de gemeente Breda werken samen in een leuk en dynamisch team: Team Handhaving en Wijkveiligheid. Samen zorgen zij voor de aansturing van de boa’s op straat en het zicht op de openbare orde in de stad. Met de ketenpartners zorgen we voor een veilige en leefbare stad, onze missie: ‘Met en voor burgers, bedrijven en bezoekers, organiseren en beschermen wij de veiligheid en leefbaarheid’.
Wij zijn op zoek naar een enthousiaste, inventieve, leergierige collega met een scherp oog en een aanpakkersmentaliteit.
Als cameraobservant/centralist is geen dag hetzelfde: je weet nooit wat je op een dag precies gaat doen. Hectiek en rust wisselen elkaar af. Je bent het eerste aanspreekpunt voor burgers en voor de BOA’s op straat. Je komt in actie naar aanleiding van een melding (via telefoon/ e-mail) of de camerabeelden die je ziet. Je vormt snel een goed beeld van het incident en alarmeert op basis daarvan de juiste eenheden en personen. Waar nodig schakel je met ketenpartners. Je handelt accuraat, voert de regie en zorgt dat de juiste mensen en middelen op de juiste plaats zijn.
Je bent verantwoordelijk voor de uitgifte van middelen (portofoons, voertuigen, fietsen etc.) Ook zorg je dat het team op de hoogte is van de actuele situatie in de dienst en geef je de dienstopdrachten uit aan de collega’s op straat. Met jouw kennis van de wet en regelgeving ben je ook een vraagbaak voor de collega’s.
Je maakt samen met je collega’s dagrapporten van de gebeurtenissen op de dienst.
In de horeca-nachten (do/ vrij/ za) stuur en ondersteun je de collega’s van de politie op basis van de camerabeelden
Als Centralist bezit je of ben je bereid je Boa certificaat te halen. Je kan flexibel worden ingezet. We werken met een standaard rooster met dagelijkse diensttijden van 7:00 uur tot 23:00 uur en op donderdag vrijdag en zaterdagnacht gaan we door tot 5:30 in de ochtend. Echter kan de situatie zo zijn dat we afwijken van dit rooster en je dus ook andere tijden wordt ingezet.
Als cameraobservant/centralist heb je een diploma MBO niveau 4 of hoger nodig en ben je in het bezit van je boa getuigschrift. Heb je geen BOA getuigschrift dan moet je bereid zijn deze op korte termijn te halen. Daarnaast heb je ook de volgende diploma’s op zak of ben je bereid deze op korte termijn te behalen:
Zo werkt onze dienstverlening
Ontvang direct alle opdrachten en marktontwikkelingen in je mailbox